Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Фінансовий звіт в податкову

Відправлено користувачем matushkina 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите, пожалуйста. Отправляю через сонату"фінансовий звіт суб'єкта малого підприємства" в налоговую, приходит ответ:Документ не може бути прийнятий - закінчення дії форми - листопад 2014 р.. Это что????
Насколько я помню по прошлому году, то мы сдавали отчет(S) в статистику, а налоговая потом как-то эти отчеты получала сама.
В прошлом году сдавали финотчетность через единое окно и она поступала и в налоговую и в статистику.А вы как подавали?


Quote
olgau
В прошлом году сдавали финотчетность через единое окно и она поступала и в налоговую и в статистику.А вы как подавали?
Я делала его в ОПЗ а отправляла через Сонату. В Едином не хочет отправлять, пишет нет аутенфикации. Не знаю,что делать
То-же самое : сдаю через лиц.МЕДОК новую Прибыль - к ней - Фин звит МП ( код документа J0901106) Финзвит не принят :Документ не може бути прийнятий - закінчення дії форми - листопад 2014 р..
Відправник: Автоматизована система "Єдине вікно подання електронної звітності" ДФС України, версія 2.2.6.94
МЕДОК отвечает, что бланк действующий.
Отослала следом S01110010. Пока с утра висит все "в дорозі".
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00025