Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Договір ЕЦП діє/не діє?

Відправлено користувачем STI 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Може хтось ще таке "щастя" мав і якось вирішив
Громадська організація, подаю пустий 1дф, приходять квитанції про неприйняття "Порушено вимоги Інструкції....№ 233... Можливо, розірвано Договір про визнання ел.звітності"
Сьогодні вже і Договір новий відправила, не прийнято, т.я. діє Договір від 08.05.2014р.
Документи створюю в ОПЗ, здаю через Сонату

В Шевченківську ДПІ прорватись ніяк, вже і вухо болить гудки слухати і дома всі звіріють, до телефона доступ перекрилаsmiling smiley
Думала, що це через новий реєстр неприбуткових, але вичитала, що якщо станом на 01.01.2015 ми там є, то перереєструватися не треба.

Попробую ще до 15-го звязатись з ДПІ, але мабудь прийдеться їхати в понеділок, везти бумажні варіанти
А може хто що тут порадить
Обычно такая запись появляется, когда налоговики в наглую отключают электронку. У нас раньше так отдел НДС баловался. Отключают электронку, а когда им звонишь, спрашивают цифру из деки, и если нагрузка не устраивает, говорят - сделайте больше, тогда электронку включим. И не включают, пока не скажешь им нужную цифру. Возможно Вас какой-то другой отдел очень хочет видеть. Без звонка точно не обойтись, а может и без похода к ним.
Спасибо. За ндс-ные фокусы знаю, поэтому и прописала сразу, что общественная и не прибыльная.
Чего им от таких то надо?


Так пустой 1-ДФ же не сдаётся.......И не сдастся никогда : ни электронкой, ни в податковую на бумаге...
Или я не в тему?eye rolling smiley
Я что-то пропустила?
Вроде с прошлого года 1дф сдают все, убирали норму по пустым?
Да вопрос не в том, все равно ж отчет по неприбыльным еще сдавать.
По нем не спешу, еще могут и форму поменять, а мелочь всякую стараюсь не тянуть до последнего.
Добрий день! В мене сьогодні виникла та сама проблема. СПД без печатки, договір прийнято на минулому тижні, є друга квитанція. Відправляю деку по ЄП за рік, вертається такий самий лист щастя. В когось ще таке було і як вирішили?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031199999999999