Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

фінзвіт та декларація прибутку

Відправлено користувачем Klava 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 13    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Quote
bux15
Имеется только демо-версия Сонаты. Баланс в статистику и налоговую придется ножками сдавать? В ОПЗ как всегда ничего нет. Или я не нашла?
Можно сдавать баланс бесплатно в ifin.ua
А ключі підходять любі?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Подскажите, пожалуйста. В декларации там где "Відомості про одночасне подання до Податкової декларації з податку на прибуток підприємств форм фінансової звітності" поставила галочки на форму 1 и форму 2, а сдала S0110010, выходит это форма 6. Теперь нужно заново подавать декларацию, как "Звітна нова"?


думаю лучше подать новую звитну с правильным крестиком
Quote
Oxi
уже где-то встречала что номер и дату ришення нужно писать
но я ставила на одном предприятии +
в дугом просто Прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці
Я тоже где-то читала,что нужно указывать дату и номер решения о неприменении разниц.Но не могу найти конкретное разъяснение налоговой по этому вопросу.
А как быстро кв. 2 приходит по фин. звіту с единого окна ?
Податківці завжди "рекомендували" декларувати податок на прибуток в розмірі 1% від обсягу реалізації. Хтось з цим вже стикався цього року?
Quote
Клотильда
А как быстро кв. 2 приходит по фин. звіту с единого окна ?

у меня на след. день пришли
Quote
olgau
Quote
Oxi
уже где-то встречала что номер и дату ришення нужно писать
но я ставила на одном предприятии +
в дугом просто Прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці
Я тоже где-то читала,что нужно указывать дату и номер решения о неприменении разниц.Но не могу найти конкретное разъяснение налоговой по этому вопросу.

Отже, якщо платником податку на прибуток, у якого річний дохід (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний (податковий) період не перевищує двадцяти мільйонів гривень, прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років), визначені відповідно до положень розд. ІІІ ПКУ, то в основній частині декларації у полі «Наявність рішення» проставляється позначка, а у полі «Прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці» – номер та дата розпорядчого документа підприємства, на підставі якого прийнято таке рішення. По материалам:
Категорія 102.23.02 ЗІР
Quote
alisona
Quote
Клотильда
А как быстро кв. 2 приходит по фин. звіту с единого окна ?

у меня на след. день пришли


Спасибо , а то на прибыль кв.2 сразу пришла , а единое окно только 1 кв..
пересдавать нову звитню можно сколько угодно? и баланс отправлять еще раз до окончания срока подачи??
Quote
nikak123
пересдавать нову звитню можно сколько угодно? и баланс отправлять еще раз до окончания срока подачи??

да, до конечных сроков
Quote
alisona
Quote
olgau
Quote
Oxi
уже где-то встречала что номер и дату ришення нужно писать
но я ставила на одном предприятии +
в дугом просто Прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці
Я тоже где-то читала,что нужно указывать дату и номер решения о неприменении разниц.Но не могу найти конкретное разъяснение налоговой по этому вопросу.

Отже, якщо платником податку на прибуток, у якого річний дохід (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний (податковий) період не перевищує двадцяти мільйонів гривень, прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років), визначені відповідно до положень розд. ІІІ ПКУ, то в основній частині декларації у полі «Наявність рішення» проставляється позначка, а у полі «Прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці» – номер та дата розпорядчого документа підприємства, на підставі якого прийнято таке рішення. По материалам:
Категорія 102.23.02 ЗІР
Я так понимаю что "різниці" это затраты 2014 г. которые отразились в фин.результатах за 2014 год но не отразились в деке по прибыли?(увеличивала прибыль). Как сейчас можно увеличить затраты в деке за 2015 год и как они увяжутся с фин.результатами?
Бухи, подскажите, проводка Дт 981 Кт 6413(Нал на Приб) - сумма уже за минусом налога на недвижимость ставится? Или как...
В какой строке декларации на прибыль или в додатках снять не производственные затраты. В додатке РІ такой строчки нет. (именно откорректировать затраты которые не идут в хоз.деятельность .)
В форме 2 по буъх.учету они учтены, а вот деку по прибыли я не хотела бы их показывать. Тоисть одним словом увеличить налог на прибыль.
Скажите пож-та а они/ стат. и ДПА/ сверяют остатки по балансу на начало года?
Ну конечно. У меня была ситуация, изменились остатки на начало года, пришлось писать пояснювальну довідку и подавать новый баланс.
підкажіть, будь ласка: я подала декларацію про прибуток квартальну, а мені потрібно здати річну. Квитанція з попередженням про невірні сроки вже прийшла.
Як мені бути?
Подайте правильну, а на невірну віднесіть в канцелярію лист
(бажано в двох екз. шоб у вас лишилась відмітка про отримання)
на видалення неправильного звіту і вкажете його Р№ з квитанції.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Доброго дня. Подскажите а какую форму Баланса подавать если за 2015 год оборот до 20 млн. был, раньше подавали форма N 1-м и форма N 2-м. Ничего не поменялось?
Quote
alisona

Отже, якщо платником податку на прибуток, у якого річний дохід (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку за останній річний звітний (податковий) період не перевищує двадцяти мільйонів гривень, прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці (крім від’ємного значення об’єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років), визначені відповідно до положень розд. ІІІ ПКУ, то в основній частині декларації у полі «Наявність рішення» проставляється позначка, а у полі «Прийнято рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на усі різниці» – номер та дата розпорядчого документа підприємства, на підставі якого прийнято таке рішення. По материалам:
Категорія 102.23.02 ЗІР

а каким числом такое решение сделать? 01.01.2015г? или можна в конце года. у кого какие мысли
Quote
Serg Dergach
Доброго дня. Подскажите а какую форму Баланса подавать если за 2015 год оборот до 20 млн. был, раньше подавали форма N 1-м и форма N 2-м. Ничего не поменялось?
При Вашем обороте с численностью до 10 человек подается 1-мс и 2-мс, более 10 чел. - 1-м и 2-м.
Любым числом (хоть февралем) только до даты подачи ( до 29 ). На семинаре лектор ДФС так ответила на этот вопрос.
Quote
Blick
Quote
Serg Dergach
При Вашем обороте с численностью до 10 человек подается 1-мс и 2-мс, более 10 чел. - 1-м и 2-м.

да согласен. Хотя за 2014 да и до єтого подавал всегда 1м и 2м )))
Так вот вопрос то в чем: эти 1м и 2 м с 2014 года не менялись? А то ОПЗ говорит что эти бланки утратили силу. Хотя сам приказ минфина их утвердивший на сайте рады живее всех живых. Вот и замешательство у меня... что с самими формами 1м и 2м? Действуют сейчас и их лив ГНИ и Статистику сдавать или что новое утвердили?
В ОПЗ просто структура бланку стара і не приймаєцця.
Там бланк починаєцця з J, а потрібен з S...
Я скористалась Айфіном - там місяць безкоштовного
користування і здала і баланс і прибуток...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
В ОПЗ просто структура бланку стара і не приймаєцця.
Там бланк починаєцця з J, а потрібен з S...
Я скористалась Айфіном - там місяць безкоштовного
користування і здала і баланс і прибуток...

спасибо за наводку ) thumbs up
Просто невезуха какаято . Сдала прибыль. пришли кв. с зауваженням - срок до 09.02.2016. Получаетрся ощибочно сдала квартальную...Подскажите сдать еще и годовую? Что делать в этой ситуации?
Здать річну, а по квартальній віднести в
канцелярію лист, шо просите вважати звіт
Р№...(з квитанції 2) не дісним.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 13    Сторінки: Попередні1234567891011НаступнаОстання
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000448