Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Приход квитанции № 2 по балансу

Відправлено користувачем Ирина_А 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
ось що мені на форумі АРТ ЗВІТу відповіли:


я так розумію помилка прийшла в квитанції №2?
Ця помилка в даний момент масова, помилка виникає в момент пересилки звіту з ДФС в ДССУ, скоріш за все статистика не може розібрати ту інформацію що їм передає ДФС. Зараз виясняємо коли вони зможуть виправити цю помилку
Сказали, что эта ошибка возникала для отчетов, отправленных вчера. Если отправить отчет заново, то все принимается.


и у меня тоже самое, провела действия ключей - вроде всё ок, попыталась зарегистрироваться на сайте медок, так не дает зарегистрировать, из-за того что не виден код подтверждения- просто пустое место, а так бы там задала. Я вот думаю может нужно сдавать вместе с декларацией с буквой J - а он уже разошлет и в налоговую и в статистику
Quote
rainy_days
ось що мені на форумі АРТ ЗВІТу відповіли:


я так розумію помилка прийшла в квитанції №2?
Ця помилка в даний момент масова, помилка виникає в момент пересилки звіту з ДФС в ДССУ, скоріш за все статистика не може розібрати ту інформацію що їм передає ДФС. Зараз виясняємо коли вони зможуть виправити цю помилку



у меня пришла с квитанцией №1
Девчонки, подскажите - почему фин отчет (баланс) для малышей в медок пишет срок сдачи 31.01.16, ни когда такого не было ранее, ведь до 29.02.16 нужно вроде как???????
Кто подскажет какая программа не требует лицензии для создания отчета 1 -Предпринимательство в формате hml (S 0403417)?
Любі звіти в статістіку токмо з ліцензією - один баланс,
той шо через наложку - можна і з демки отправить...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Ekateruna80
Девчонки, подскажите - почему фин отчет (баланс) для малышей в медок пишет срок сдачи 31.01.16, ни когда такого не было ранее, ведь до 29.02.16 нужно вроде как???????
в медке не верно
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029000000000001