Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ЕСВ як подать?

Відправлено користувачем tinusik 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ЕСВ як подать?
За допомогою яких програм можна подати звт (створити та відправити) по ЕСВ за січень 2016 року з ключами які надає податкова? Дякую.
Re: ЕСВ як подать?
Сделать в Сота , отправить как из Сота так из Сонаты (импорт из Соты).
Re: ЕСВ як подать?
Все очень хвалят программу Фризвит.


Re: ЕСВ як подать?
Фризвит и правда моментально формирует отчет. очень быстро и удобно. Единственный минус - прямо из него нет возможности отправить отчет, отправлять нужно через сонату, но это мелочи))
Re: ЕСВ як подать?
А насчет Соты, не совсем понятно зачем выгружать из соты и отправлять через сонату? confused smiley если сота и сама прекрасно отправляет
Re: ЕСВ як подать?
А демо-Сота действительно и формирует и отправляет? Я уж думала, что таких бесплатных программ давно нет.
Re: ЕСВ як подать?
Quote
Blick
А демо-Сота действительно и формирует и отправляет? Я уж думала, что таких бесплатных программ давно нет.

Така возможность в СОТІ токмо місяць, потом надоть ліцензію...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: ЕСВ як подать?
они видимо недавно ограничили месяцем(( я весь 2015 год по спд подавала через соту..
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029699999999999