Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

1м или 1мс

Відправлено користувачем svetalight 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
1м или 1мс
Добрый день. Все года сдавала баланс 1м. Можно ли в этом году сдать 1мс - до 10 человек и и не превышает 10 млн евро.
Re: 1м или 1мс
должно не превышать 2 млн евро
Re: 1м или 1мс
и 2 млн евро не превышает smiling smiley


Re: 1м или 1мс
Даже нужно. Тоже по привычке сдавала 1-м, в этом году буду сдавать 1-мс.
Re: 1м или 1мс
Quote
Blick
Даже нужно. Тоже по привычке сдавала 1-м, в этом году буду сдавать 1-мс.
Я сдала 1м, а потом подумала, что надо было сдавать 1мс. Обзвонила и налоговую и статистику...В итоге в налоговой сказали что им все-равно, звоните в статистику это их, а в статистике сказали что надо 1м раз в год. 1мс сдают страховые агенты и еще кто-то там...Так, что решила не пересдавать.
Re: 1м или 1мс
Колись вроді в ПКУ, чи десь около winking smiley, було шо мс здають
ті хто мають право на 0% податку на прибуток...confused smiley потому
я як здавала м так і продолжаю)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: 1м или 1мс
стандарт 25
2. Норми цього Положення (стандарту) застосовуються (крім підприємств, які відповідно до законодавства складають фінансову
звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності):
1) для складання Фінансового звіту суб’єкта малого підприємництва:
суб'єктами малого підприємництва – юридичними особами, які визнані такими відповідно до законодавства (крім тих, які
складають Спрощений фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва);
представництвами іноземних суб’єктів господарської діяльності.
2) для складання Спрощеного фінансового звіту суб’єкта малого підприємництва:
суб'єктами малого підприємництва – юридичними особами, які ведуть спрощений бухгалтерський облік доходів та витрат відповідно
до податкового законодавства;
суб'єктами малого підприємництва – юридичними особами, що відповідають критеріям мікропідприємництва.

Может я перестраховываюсь, но вдруг сдам 1-м, меня признают малым и придется всякие там резервы отпусков начислять. И вроде малые теперь раз в квартал баланс сдают. Оно мне надо? Или то я уже придумала? Сказано, что микро сдают мс, буду сдавать мс.
Re: 1м или 1мс
Quote
Blick
стандарт 25
2. Норми цього Положення (стандарту) застосовуються (крім підприємств, які відповідно до законодавства складають фінансову
звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності):
1) для складання Фінансового звіту суб’єкта малого підприємництва:
суб'єктами малого підприємництва – юридичними особами, які визнані такими відповідно до законодавства (крім тих, які
складають Спрощений фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва);
представництвами іноземних суб’єктів господарської діяльності.
2) для складання Спрощеного фінансового звіту суб’єкта малого підприємництва:
суб'єктами малого підприємництва – юридичними особами, які ведуть спрощений бухгалтерський облік доходів та витрат відповідно
до податкового законодавства;
суб'єктами малого підприємництва – юридичними особами, що відповідають критеріям мікропідприємництва.

Может я перестраховываюсь, но вдруг сдам 1-м, меня признают малым и придется всякие там резервы отпусков начислять. И вроде малые теперь раз в квартал баланс сдают. Оно мне надо? Или то я уже придумала? Сказано, что микро сдают мс, буду сдавать мс.
Так я им и начала говорить, что я в прошлом году подавала письмо, что мы микро, что баланс раз в год хотим сдавать. А она говорит, что ничего не переживайте, сдали 1м и правильно. Уже никакого письма не надо, сейчас все уже раз в год будут сдавать...А вот за резерв отпусков вы меня чуток напугали...я даже не знаю что это)))))))
Re: 1м или 1мс
тоже сдавала по привычке м, в этом году решила сдать мс, реально мы же микро.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029600000000002