Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

додаток 2 к декларации пдв

Відправлено користувачем Mirara 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
у меня за февраль из-за импорта образовался минус 150тыс.Я делаю додаток 2, в котором указываю свой ИПН и в графе 5 я ставлю 150 тыс(тоесть тот минус который у меня образовался) а в графе 6 я ставлю сумму которую я заплатила на таможне 218 тыс пдв.Правильно???Но моя налоговая говорит чтот я должна не совй ипн написать а какой-то 30000000.Кто как считает?
Quote
Mirara
у меня за февраль из-за импорта образовался минус 150тыс.Я делаю додаток 2, в котором указываю свой ИПН и в графе 5 я ставлю 150 тыс(тоесть тот минус который у меня образовался) а в графе 6 я ставлю сумму которую я заплатила на таможне 218 тыс пдв.Правильно???Но моя налоговая говорит чтот я должна не совй ипн написать а какой-то 30000000.Кто как считает?
Покажите им их же разъяснение:
Так, контролери роз’яснили, що у гр. 2 Д2 потрібно проставляти: — ІПН постачальника (продавця), в якого придбано товари/послуги, за рахунок яких сформовано від’ємне значення (лист ДФСУ від 22.02.2016 р. № 6111/7/99-99-19-03-02-17// «Податки та бухгалтерський облік», 2016, № 17, с. 6; підкатегорія 101.20 БЗ); — свій власний ІПН — якщо від’ємне значення виникло за рахунок імпортного ПДВ, сплаченого при ввезенні товарів на митну територію України (див. консультацію в підкатегорії 101.20 БЗ). Тож візьміть на замітку: при імпорті товарів у гр. 2 Д2 імпортер заносить свій ІПН (а не, скажімо, номер митної декларації — на перших порах висловлювалася й така версія). До того ж, вважаємо, поставити у гр. 2 Д2 власний ІПН доведеться і тоді, якщо в якомусь з періодів «мінус» виник, наприклад, через великі повернення товарів (що перевищують постачання), або «виліз» за підсумками грудня при річному перерахунку ПДВ за п. 199.4 ПКУ (і тепер «сидить» у ряд. 21). Ну і ще один можливий випадок. Якщо від’ємне значення виникло за рахунок послуг, отриманих від нерезидента, то у гр. 2 Д2 проставляємо відведений для цієї ситуації умовний ІПН продавця «500000000000» (п. 12 Порядку № 957, а з 1 квітня — п. 12 Порядку № 1307**). Щоправда, якщо нерезидентські послуги придбані для використання в негосподарській діяльності, то за ними до 01.04.2016 р. ставимо умовний ІПН продавця «200000000000».
В додатке 2 в кол.5 должна быть сумма отрицательного значения из стр.21 деки, в кол.6 оплаченная поставщикам сумма в пределах отрицательного значения. Если стр.21 = 150 тыс, тогда кол.5=кол.6=150тыс.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000255