Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

звіт про контрольовані операції

Відправлено користувачем natikus 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Коллеги, так кто-то уже имеет четкую информацию, куда правильно подавать этот *** отчет??? Подала в территориальную (районную) налоговую есть квитанция №2, но они отчет не видят ни инспектор, ни отдел приема отчетов.
Quote
Р.В.
по процентам 2423

хто сказав? На контакт центрі посилаються на Вісник, в Віснику штуки. В Віснику статті пишуть ДФСнікі )
Quote
Mariaa
Коллеги, так кто-то уже имеет четкую информацию, куда правильно подавать этот *** отчет??? Подала в территориальную (районную) налоговую есть квитанция №2, но они отчет не видят ни инспектор, ни отдел приема отчетов.

Позвонила знову в контакт-центр на рахунок того куди подавати і як.
Сказали що питання на узгодженні....
Питаю скільки ще часу погоджувати будете, залишилось 2 дні для подачі. То сказала що в листах писало куди подавати.
Ще сказали що можуть переключити на технічний відділ ДФСУ для того щоб задати їм запитання щодо технічної можливості подачі звіту до ДФСУ.
Коли будуть відповіді - не знають, буду звонити ще ввечері....


Розвідка донесла, що в ДФСУ (центральний рівень), звідки 1-ша квитанція- звіт бачать ))
у нас крутые консультанты, которые много таких отчетов делают, они настаивают на 2423
девочки, а как вы думаете, вот у меня 10 одинаковых контрактов с одним и тем же контрагентом, внутри контракта все одинаковое, могу я эти контракты объединить или все таки в разрезе каждого?


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Р.В.
...
девочки, а как вы думаете, вот у меня 10 одинаковых контрактов с одним и тем же контрагентом, внутри контракта все одинаковое, могу я эти контракты объединить или все таки в разрезе каждого?

Я "заберу хліб" в контакт-центра ДФСУ smiling smiley - бо в мене тепер є Вісник )))

Цитата:
"Щодо КО, які мають однакові умови поставок та інші показники таких операцій, що відображаються у графах 2-6, 9-11, 21, 22 розділу "Відомості про КО" Додатка, дозволяється групування КО у їх сукупність"
спасибо ))))))) таки консультанты продвинутые, они мне объединили, а я им грю, что в инструкции...
если шо, буду грить, что Вы сказали ))))))

кстати, вот пункт из инструкции
18. Якщо особливості окремих видів економічної діяльності припускають наявність договорів, які передбачають періодичні операції протягом звітного року, то при незмінності умов поставок та інших показників, що відображаються у графах 2 - 13, 16, 18, 19, 21 - 23 розділу "Відомості про контрольовані операції" Додатка, дані про такі операції вказуються в одному рядку сумарно. При цьому у графі 14 відображається дата здійснення першої операції в серії періодичних операцій, а у графі 15 відображається дата здійснення останньої операції в серії періодичних операцій у звітному році.


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Quote
Р.В.
у нас крутые консультанты, которые много таких отчетов делают, они настаивают на 2423

Вони то "делают", тільки ще особливо немає практики по перевірках, і ніхто не перевіряв. І як правило, вони не несуть ніякої відповідальності за неправильно заповнений звіт. А за юридичний супровід під час оскаржень - додаткова оплата. Читала я пару пропозицій крутих консультантов: гроші космос - а відповідності 0....
Тут добре лише одне - що штрафів немає, тому можна писати все що вважаєш за потрібне

І на рах. крутих, читала я недавно документацію по ТЦО однієї з компаній великої четвірки за 2014 рік.... не знаю чи я зможу краще, але там рівень реферату 3-курсника з посердніми знаннями.... а гроші ого-го.
Quote
Р.В.
...таки консультанты продвинутые ....
Та вони просто тоже Вісник прочитали grinning smiley

Хоча реально Інструкція це документ від МФУ ще й зареєстрований в Мінюсті... а Вісник - макулатура ...
Щось ми ще одне повідомлення від ДФСУ пропустили [sfs.gov.ua]
гггг, все может быть, но они вроде хорошие, тфутфутфу )))
один вопрос нам продвинули глобальный на уровне ДФС, но, думаю, что их это тоже заинтересовало просто
пысы: не большая четверка


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Наталка,
большое спасибо за свежую ссылку
рентабельность по сделке всех убила
но, хорошо, что во-время


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029899999999999