Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ХЕЛП...Митний ПДВ потерялся... Что делать???

Відправлено користувачем Алена_НКаховка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Ситуация такая... Наша фирма- импортер... В феврале растаможили контейнер... Заплатили НДС... Прошел месяц...Запросила Вытяг из СЕА 1301206 а НДС-а этого там нету... Районная ГНИ помочь не может, у них нет данных по мытному ПДВ... С таможней сверилась, все сходится у нас.. А в Вытяге СЕА на эту сумму мытный НДС меньше... Позвонила в консультацию 0 800 501 007, там вообще не поняли о чем я печалюсь, и о чем я спрашиваю.. Вопрос вечный: Что делать??!!... Помогите кто сталкивался... Где искать мой НДС и как его вернуть на мой электронный счет... Спасибо..
в строке 2 "Загальна сума податку, сплаченого ... під час ввезення товарів ..." витягу сума по МД має бути
звоніть брокеру, скоріше за все при оформленні МД щось не туда поставили


Quote
natalka_l
звоніть брокеру, скоріше за все при оформленні МД щось не туда поставили

так в МД свій код варто перевірити - якщо все вірно та з митницею все зійшлося - включати в декларацію
З митницею все зійшлося (наш код вірний), в декларацію я включила, а от у витяг СЕА ця сума не попала... Не сходиться математика у мене... ПДВ десь загубився... На митниці заявлено та відправлено, а до СЕА не дійшло...Кудо звертатись і що робити розуму не прикладу eye rolling smiley...Може хтось попадав у таку ситуацію, коли треба правити цифри у СЕА, то допоможіть пліз, поділіться контактами...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026099999999996