Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Дека ПДВ змінилась назва контролюючого органу

Відправлено користувачем 2013svetap 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Здала звіт по ПДВ І звернула увагу, що в кв.№2 код ДФС той самий, а назва змінилась (в них обєднання чи реорганазація) Позвонила в свою ДФС з питанням ,яку назву ДФС в обовязкових реквізитах ставити ту ,що в квитанції №2 чи ту що на офіційному сайті ДФС.Відповідь як завжди "ми ще самі не знаем як ми називаємось".Тепер я боюсь того, що якщо змінилась назва щоб мені ДЕКУ не прийняли як "до відома" .Сьогодні є ще час подати нову звітну, що робити?
ну вот что за бред "сами не знаем" ДПИ это тоже организация, берете их код ЕДРПОУ и проверяете на сайте минюста, вот вам и юридически правильное название
А зачем вам вообще знать как называется ваша ГНИ? В файле НН (и в файле отчетов тоже) название ГНИ не указывается - там только код из 4 цифр.

Электронная отчетность - просто и бесплатно!
www.opz.org.ua


а где в кв. 2 написано название дпи? у меня нет
смотрю код 39292197 так вообще не поняла, я сдаю отчеты в Святошинский район Киева или по Киеву все отчеты идут просто в ДФС?
название ДПИ пишут в строчке "Результат обробки", код Святошинской ДПИ 39513550
все равно не вижу где результат обробки,
есть такое
Прийнято пакет.На момент прийняття декларації Sнакл складає 1795.21 грн.
Державна фіскальна служба України
Подала нову звітну з новою назвою ДПІ.Код залишився той же, а назва змінилась.Всю пятницю намагалась в податковій допитатись чи перездавати. Передзвонила інспектору , який у мене колись робив документалку, тож він порадив перездати з новою назвою.Він мотивував тим , що дійсно в ДЕЦІ по ПДВ в шапці крім кода ДПІ пишем, ще назву і якщо при прийняті в кв.№2 назва змінилась, щоб ДЕКУ не "взяли до відома" , а мене кредит по ДЕЦІ і її будуть більш уважно перевіряти.
выложите пож. текст кв. 2, я не вижу там название ДПИ и все!
А там назви і нема - є код ЄДРПОУ вашого р-ну.
І ви дивитесь на "прийнято пакет" в кінці квитанції,
а код стоїть на початку: в моїй, із СОТИ, так:

13.05.2016 15:25:40
Підписи: Печатка Державна фіскальна служба України. ОТРИМАНО 39292197



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Результат обробки Документ доставлено до код органу стрічкою нижче назва органу ДФС , а вже потім прийнято пакет
Quote
Шустрик
А там назви і нема - є код ЄДРПОУ вашого р-ну.
І ви дивитесь на "прийнято пакет" в кінці квитанції,
а код стоїть на початку: в моїй, із СОТИ, так:

13.05.2016 15:25:40
Підписи: Печатка Державна фіскальна служба України. ОТРИМАНО 39292197

у меня по двум ооо киева написано так:
Підписи: Печатка Державна фіскальна служба України. ОТРИМАНО 39292197

почему тогда код 39292197 одинаковый? голосеевский и святошинский район, получается я не туда отчеты отправляю или как?
вот такая у меня квитанция по обоим ооо, меняется только код 2650 и 2657

Дата: 05.05.2016 13:20:15
Підписи: Печатка Державна фіскальна служба України. ОТРИМАНО 39292197
Ім`я файла: 2657004009....2657.XML
Спосіб прийому: З використанням електронної пошти
Текст:

Підприємство: 400....
Документ: J0200117 Податкова декларацiя з податку на додану вартiсть
Реєстраційний номер документу: 9070197714
Файл: 2657004009.......2657.XML
За період: Квітень,2016 р.

Документ доставлено до центрального рівня Державної податкової служби України 05.05.2016 в 13:06:55
265700400......2657.XML

Підписи документа:

- перший - печатка, 400....ТОВ
- другий - директор, 341.....7 Иванов

Прийнято пакет.На момент прийняття декларації Sнакл складає 1161.88 грн.
Державна фіскальна служба України
Я сама запуталась з їх назвами, кодами.Я здаю через АРТ ЗВІТ в мене пише назву і код ДПІ. Я так зрозуміла, що у Вас в кв.№2 нема назви.Я думаю ,що якби Ви здавали не туди, Вам би вже дзвонили.
Так у Вас різні коди.Думаю вске ок.
я тоже так думаю, раньше вообще не обращала внимания, принято и все, а теперь переживаю
39292197 - а це оказуєцця головна кантора під таким ЄДРПОУ drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
у меня в кв.2 пишет: Документ доставлено до районного рівня 2657 ДПІ у Святошинському районі ГУ ДФС у м. Києві...
Quote
alisse
у меня в кв.2 пишет: Документ доставлено до районного рівня 2657 ДПІ у Святошинському районі ГУ ДФС у м. Києві...

в какой программе?
я сдаю через Соту, наверно поэтому у меня не пишет район, кто еще сдает через Соту?

Шустрик, у вас ведь тоже не пишет, если я правильно поняла?
Так, я здаюсь через СОТУ.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
В Медке там где Прийнято пакет есть ссылка, если на нее кликнуть, открывается красивая квитанция, в ней ГНИ точно есть. В Соте не так?
в Сонате тоже в кв.2 пишется районная ДПИ, форма квитанции 2 такая же как и в Медке, я была уверенна, что форма квитанции 2 одинаковая для всех программ
я тоже думала что квитанция везде одинаковая, но в соте квитанция в таком виде как я выложила выше, или я что-то делаю не так, но в эл. кабинете проверила, все предыдущие декларации прошли камеральную проверку
кто еще в Соте? гляньте ваши квитанции
выгрузила отчет из соты, загрузила в демо-медок, открываю кв. 2 - нормальная квитанция, Голосеевский район, все как положено, а в Соте бред!
Да прийнята ,та й прийнята...на пустом месте проблему ищете...скока свободного времени...чтобы еще ковыряться в квитанциях с позначкою "прийнято"smiling smiley
сами вы ковыряетесь,а я разбираюсь
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034500000000001