Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

подання повідомлення про нового працівника

Відправлено користувачем nikak123 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сегодня подавала форму через Медок. Документ пришел с Квитанцией №1 -"принято з зауваженням,"Попередження - закінчення подання форми - 30.04.2016.". ПОТОМ пришла квитанция №2. ПРийнято пакет. На гарячей лигии Медок -ничего не подсказали. .... Вотя и думаю, будет штраф или нет, принято или форма бланка уже другая. Бланк J3001001.
А ви з якого періоду відправляли?!?!?! Можливо з квітня?!?!?! confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
ТОЧНО!!!!Теперь мне его переподать? СПАСИБО!!!!Скасовуючу подавать или оставить как есть?


Отаких тонкощів я вже не підкажу)))



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
У меня тоже была такая ситуация давно - я подала скасовуючу в неправильном периоде и подала новый.
Может и не надо было это делать, но я подстраховалась, тем более это 5 минут времени.
Quote
ill
У меня тоже была такая ситуация давно - я подала скасовуючу в неправильном периоде и подала новый.
Может и не надо было это делать, но я подстраховалась, тем более это 5 минут времени.

так же делала, все одним днем
СПасибо, я тоже сделала так жеsmiling smiley
вчера отправила уведомление, что с сегодняшнего дня принят новый работник, получила кв.1, кв. 2 нет, что делать? работника можно допускать к работе?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029499999999999