Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Пришла квитанция № 2 по ЕСВ

Відправлено користувачем яЮлия 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
По одному из предприятий пришла только что квитанция № 2 по ЕСВ. Отправляла 05.07. Повторно не отправляла.
По остальным пока нет. Ждем.
Ура! Едем в отпуск!
Вітаю, дякую що написали

Дівчатка підкажіть сьогодні приходять квитанції .В мене 5-ть підприємців немає ні по одному квитанцій. Відправляла по одному разу. Може відправити ще раз.


Quote
2013svetap
Дівчатка підкажіть сьогодні приходять квитанції .В мене 5-ть підприємців немає ні по одному квитанцій. Відправляла по одному разу. Може відправити ще раз.
Мне пришли по тем, что отправляла 12-го, а с 5-6-го - нетуть....повторно отправлять не буду..ждем до понедельника
Мне пришла кв.2 на отчет, кот.отправляла 13-го. На два отчета за 14-е кв.2 нет до сих пор!
по двум предприятиям пришли кв по одному еще нет(пришли Святошинский р-н , Бровары, Голосеевский нету)
Мне не пришла квитанция 2 по декларации ПДВ, отправляла 15 числа, до сих пор нет квитанции! Что делать?
Quote
v_kov1982
Мне не пришла квитанция 2 по декларации ПДВ, отправляла 15 числа, до сих пор нет квитанции! Что делать?
посмотрите есть ли отчет в эл.кабинете?
Quote
v_kov1982
Мне не пришла квитанция 2 по декларации ПДВ, отправляла 15 числа, до сих пор нет квитанции! Что делать?

позвоните 0800501007 (0) , там Вам скажут судьбу отчета и что делать
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028299999999998