Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

оплата ПДВ

Відправлено користувачем natali_19933 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
оплата ПДВ
Всім привіт,допоможіть будь ласка розібратися,я ФОП на загальній системі з ПДВ ,не можу зрозуміти ,за червень по пдв виходить до сплати 500грн.,(в деці) але ж якщо я ці 500 грн платила на електронний рахунок,для того щоб зареєструвати ПН,то це так має бути ,чи я ще повина заплатити 500 грн.????
Re: оплата ПДВ
Да, всё правильно. Сформируйте вытяг и посмотрите, что там. Если декларацию ещё не сдавали, то вся перечисленная сумма должна висеть на счету. Если сдали, то они могут уже снять.
Re: оплата ПДВ


Re: оплата ПДВ
Подскажите, плиз, в справке 1302301 в Медке - вытяг по НДС показывается остаток "живых денег" по электронному счету или сумма всех перечисленных за все время? Заранее благодарю...
Re: оплата ПДВ
Quote
vitula
Подскажите, плиз, в справке 1302301 в Медке - вытяг по НДС показывается остаток "живых денег" по электронному счету или сумма всех перечисленных за все время? Заранее благодарю...
остаток "живых денег"
Re: оплата ПДВ
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00050099999999997