Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Декларация по НДС

Відправлено користувачем Rozzza 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Добрий день! Я здала декларацію за липень, але виявилося, що в зобов"язанні одна ПН була не на того контрагента. Якою датою виписувати РК і в звіт за який місяць його включити? За період, до якого вона складена чи коли виявнена помилка? В першому випадку реєстрацію я вже просрочила confused smiley
Re: Декларация по НДС
У Вас еще есть время подать нову звитну. НН на нужного контрагента по-любому должна быть датой 1 события, а РК на минус регистрирует покупатель, нужно с ним договариваться.
На потрібного контрагента я вже зареєструвала, хоч і з запізненням. А РК минулим місяцем покупець реєструвати відмовляється, бо тоді штраф ще і за невчасно зареєстровану РК. Можу я включити ПН обидві (правильну і ні) в минулий місяць, а РК в поточний? і якщо я це зроблю чи потрібно буде уточнюючу за минулий місяць подавати?


Re: Декларация по НДС
Мое мнение, НН на неправильного контрагента не нужно включать в отчетность, она ж неправильная. Так же и РК к ней. Этот РК нужен, чтоб отрегулировать регистрационную сумму, а неправильные доки в отчетность не вносятся.
Я зрозуміла.. Дякую гарно
Re: Декларация по НДС
ДОброго ранку. Підскажіть, юридична адреса ТОВ знаходиться в Києві можу я здавати всі звіти наприклад у Львові?
Re: Декларация по НДС
Отчеты подаются в ГНИ по месту регистрации. Сейчас отчеты можно подавать в электронном виде, поэтому неважно, в каком городе Вы находитесь, можно и из Львова в Киев послать.
Re: Декларация по НДС
Девочки, помогите. Сдала деку за июль. Порлучился минус. Но я недосмотрела, что гтд от 01,08 включила в июль. Как всё теперь исправить? hot smiley
Елємєнтарно Ватсон - уточнювати і липень і серпень tongue sticking out smiley
В липні виключить ту суму з деки, а серпні включить drinking smiley
Ну штраф мабуть за липень нарахувать прийдьоцця,
якшо через уточнення вийдете на плюс до деки,
тільки не забудьте шо штраф (єслі буде) платицця не на
СЕА рахунок, а на старий, шо платили ше до СЕА eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Декларация по НДС
Дякую. якщо знімаю сумму , то до сплати виходить 15410 грн., то треба заплатити оці 15410 і ще +штраф?
Угу - і бажано до подачі уточнюючої. Тільки 15410
це недоїмка і її платить на СЕА, а от штраф 3% (462,30)
це на старий (до СЕА) рахунок eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Такі помилочки дорого стоять - нада буть уважніше yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Декларация по НДС
Добрый день, помогите разобраться, пожалуйста. Выявила, что прошлый бухгалтер не учел и не включил, соответственно, в декларацию несколько налоговых от поставщика за февраль, апрель и июнь. Если я их включу в сентябрьскую декларацию, мне надо уточненки делать или нет?
Re: Декларация по НДС
Додаток 3 (Д3) Декларації з ПДВ. Помогите разобраться.

гр.1 Д3 = 1000,00

гр.2 Д3 = .....
варианты решения при условии оплаты всей суммы поставщикам :
- сумме оплаты из гр 1 Д3 =1000
- гр.19 Деки = 1100,00, включает заявленный НК по ТК и ЧК
- гр.3 Д3

гр.3 Д3 = 900,00 ( на возмещение заявляется часть оплаченной суммы)
В сентябрьской декларации НО больше НК, но за счет старого НК августа (стр.16.1) получается отрицательное значение и нужно заполнять додаток 2.Я так понимаю , что нужно ставить период возникновения август, а не сентябрь?
Re: Декларация по НДС
У вас минус был в августе и вы подавали прилож 2, указав месяцем возникновения август.
Сентябрь съел частично минус августа. Но еще и кусочек и остался. Поэтому, вы правы, в прил 2 вы указываете месяцем возникновения - август.
Re: Декларация по НДС
А можно и сентябрь
Quote
Oxi
А можно и сентябрь

Читала консультацию о том, что при определении периода возникновения отрицательного значения в каждом конкретном отчетном периоде сравниваются только НО(стр.9) и чистый НК(стр 17-стр 16.1), но сейчас не могу найти
Re: Декларация по НДС
а налоговая уже по другому хочет, тоже встречала рекомендации
Re: Декларация по НДС
Да пусть они хотят как хотят. В инструкции четко не указано. Я считаю, если минус появился в августе, а по итогам сентября плюс, в додатке 2 нужно ставить август.
Re: Декларация по НДС
ПРАВИЛЬНО!
четкого указания нет, заполняю как удобно мне
Quote
Oxi
ПРАВИЛЬНО!
четкого указания нет, заполняю как удобно мне

Но токмо нада не забувать, шо це до пори до врємєні...
я маю ввіду шо пока не заманецця на відшкодування
подать winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000399