Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Звіт про суми податкових пільг

Відправлено користувачем banti 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Привет всем! В 2015 и 2016 году нашим предприятием была осуществлена поставка программного обеспечения. С налоговой пришло письмо:

Згідно пп.16.1.6 п.16.1. ст.16 Податкового Кодексу України платник податків зобов'язаний подавати контролюючим органам інформацію, відомості про суми коштів, не сплачених до бюджету в зв'язку з отриманням податкових пільг (суми отриманих пільг) та напрями їх використання (щодо умовних податкових пільг - пільг, що надаються за умови використання коштів, вивільнених у суб'єкта господарювання внаслідок надання пільги, у визначеному державою порядку.

О таком отчете не слышала. Почитала, разобралась, таки да сдавать нужно.

Но...Відповідальність за неподання

Відповідальність за неподання Звіту, як і раніше, чинними нормами ПКУ не передбачено, адже цей звіт у розумінні ПКУ не є декларацією.

Проте до посадових осіб суб'єктів господарювання може бути застосовано адмінштраф на підставі ст. 163-1 КУпАП у розмірі від 85 грн до 170 грн (при повторному порушенні — від 170 грн до 255 грн). Відповідне роз'яснення щодо цього було надано податківцями у ЗІР підкатегорії 138.01.


т.е. если я буду или не буду подавать отчет за прошлые периоды штрафные все равно будут? или есть лазейки, чтобы не платить. Получается у меня за 2015 штраф за 4 кв и в 2016 за 2 кв.
В мене також є програмне забезпечення, і чесно скажу один період я ці звіти відправляла, а в 2016 р перестала, і також мучусь цим питанням чи будуть якісь санкції.
Але нічого поки не приходило від податківців
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00023099999999998