Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Декларация по акцизному налогу

Відправлено користувачем v_kov1982 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 4    Сторінки: Попередні1234
Quote
Blick
.
А в додатках код операции тоже Д1, Д2 и т.д.?

Судя по последним новостям на сайте, код операции надо ставить Д.1.1
[news.dtkt.ua]
Доброе утро. Подскажите пож-та, У нас в этом месяце не было реализации газа, а только использование в собственных нуждах. Нужно ли сдавать декларацию по акцизу?
Я сдала с кодом операции Д1, как переделать, просто новый отчет сверху кинуть уже с показателем Д1.1?


Quote
foxyLLL
Я сдала с кодом операции Д1, как переделать, просто новый отчет сверху кинуть уже с показателем Д1.1?
нова звитна
Дєвочки а як ви подаєте уточнюючі, якшо треба.
Знайома помилилась в звітах за жовтень і листопад
в КОАТУУ тільки в 6-му додатку, а в самій деці він
правильний і дані в додатку і деці теж - як жиж це
правильно виправить ?!?!?! confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Дєвочки а як ви подаєте уточнюючі, якшо треба.
Знайома помилилась в звітах за жовтень і листопад
в КОАТУУ тільки в 6-му додатку, а в самій деці він
правильний і дані в додатку і деці теж - як жиж це
правильно виправить ?!?!?! confused smiley

У меня было такое,что код неверный. В налоговой сказали ничего не исправлять, только дальше подавать правильно) Но если бы я исправляла,то подавала бы полностью отчет (и декларацию и додаток)
Так питання в тому шо треба виправить за два місяці confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Подруга подавала новый звитный и консультировалась в налоговой, сказали ставить Д1.1, но три магазина с одним КОАТУУ на три додатка не разделять.
Подскажите пожалуйста, у меня регистрация в одном районе, а торговые точки в разных районах (при чем там где регистрация точек торговых нет). Раньше я сдавала две декларации в разные налоговые по месту нахождения точек. Теперь смотрю нет пункта о местонахождении точки. Как теперь сдавать в ту где регистрация или по прежнему в те где находятся точки?
Сдавать так же в налоговые по месту нахождения точек, просто адрес торговых точек не указывается, видимо решили что он там лишний.
Якщо кілька точок з однаковим КОАТУУ, то один додаток 6, якщо різні КОАТУУ в підпорядкуванні однієї податкової (наприклад, місто і сусіднє село) - два додатки 6 і дві стрічки в розділі Д, якщо різні КОАТУУ і різні податкові - різні звіти.

Привіт)
Хтось зтикався з уточнюючим розрахунком по акцизу - додаток 8? Перепутала свої КОАТУУ і не туди пішли нарахування. Як його заповнити і скільки штук, якщо дві ліцензії?
spinning smiley sticking its tongue out прочитала тільки першу сторінку, а інші не побачила))
Добрый день всем! По деке ничего не поменялось? Форма :

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства фінансів України
23 січня 2015 року № 14 (у редакції наказу Міністерства
фінансів України
від 26 вересня 2016 року № 841) ?

Очень срочно надо сделать отчеты нет времени рыскать smiling smiley Спасибо
Кто-то сдал декларацию по акцизному налогу J0209506?

У меня не получилось: пишет не відповідає формату xml, помилка структури.

Наверное так же, как с новой декларацией по прибыли - пока не принимает по новой форме.

В том месяце сдавали на бланке J0209505
ФриЗвит у меня не формирует пакетом, импортируется отдельными файлами
Или Соната не готова...
Да,прочитала на форуме..Соната будет готова сегодня-завтра..
Quote
Anny02
Кто-то сдал декларацию по акцизному налогу J0209506?

У меня не получилось: пишет не відповідає формату xml, помилка структури.

Наверное так же, как с новой декларацией по прибыли - пока не принимает по новой форме.

В том месяце сдавали на бланке J0209505
я відправила - отримала квітанції №1,№2 (пакет прийнят) - роздрукувала, але сама дека не відкрівается і не роздруковується...що робити не знаю????
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 4 з 4    Сторінки: Попередні1234
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032299999999996