Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Что опять с сервером ГНИ?

Відправлено користувачем STI 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Так и вспоминается мульфильмовское "ШО? ОПЯТЬ?"
Вчера утром отправила отчеты по ЕСВ и уведомление о принятии сотрудника.
С разных программ.
До сих нет 2-й квитанции.

И уже сталкивалась с ситуацией, когда и в кабинете плательщика отчет принят и номер регистрации есть, а потом после срока приходит квитанция, что отчет не принятsad smiley
А тут если что еще прицепятся к принятию сотрудника. Приказ бы переделали, то мелочь, но в уведомлении указали ж сегодняшний день приступления к работе
звоните на гар линию, пусть дублируют квитанции
Аналогічна ситуація - відправила повідомлення про прийняття працівника - кв.1 прийшли кв.2 - нема, повторила - те саме, по сьогодні немає. На гарячій лінії кажуть просто чекати - вони не бачуть чи прийняті звіти, але у особистому кабінеті користувача його немає! А якщо повторно імпортувати і відправляти - кв.1 з помилкою - на сервері є такий документ. Переробила наказ на сьогоднішній день - аналогічна ситуація .
Коли це вже закінчиться кінець, кінцем .


Звоню...
Как в Смольный...
Quote
STI
Звоню...
Как в Смольный...

Які ваші успіхи? Що вам сказали?
На ФБ пишуть шо Главку (ДФС на Львівській пл.) вчора відключили
світло - мабуть оці всі перепетії з цим пов'язані confused smiley тільки хто останецця
винним - вот в чьом вАпрос yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Я в район звоню - глухо
На центральном уровне принято.
Пробовала повторно отправить, опять пришло уведомление и кв.1 с регистрацией вчерашней датой
Відправляла ЄСВ Сотою 2 вересня, 2-га квитанція прийшла тільки сьогодні в обід.
Quote
accountent
Відправляла ЄСВ Сотою 2 вересня, 2-га квитанція прийшла тільки сьогодні в обід.
Хм....
Я тоже отправляла ЕСВы 2-го сентября Сонатой (формировала в ФриЗвите). И квитанции прилетели минут через 10-15.
Щойно тільки зателефонувала на гарячу лінію - квитанції за 07.09 сформовані 07.09, прийшли також кільки хвилин тому, вже щойно з'явились у кабінеті користувача.
Тепер проблема в іншому - я звіт"повідомлення про прийняття" сформувала двічі, воно й двічі прийняло його з квитанцією 2. Щр тепер робити? Скасовуючий?
Продовжу своє питання - як робити скасовуючий - дата подання має бути дата того документу, який скасовується?
Получила наконец квитанции по ЕСВ и прибалдела
В ней ТРИ даты:
- номер и дата рег-ции в ГНИ 07.09.2016
- номер и дата рег-ции в Реестре 08.09.2016
- и сама квитанция была подтянута 09.09.2016

А если печатать с Арт-Звит+ /ну подстраховщица я/, то и сама квитанция уже занимает почти полторы страницы.
Экономия бумагиsmiling smiley
Quote
STI
А если печатать с Арт-Звит+ /ну подстраховщица я/, то и сама квитанция уже занимает почти полторы страницы.
Экономия бумагиsmiling smiley
Кстати - да !!!
В Медке продумали лучше, и эта квитанция помещается на страницу. А в Сонате - там тоже на полторы страницы.
Неужели нельзя было более компактно сформировать эту квитанцию?
Ну в Сонате хоть можно подогнать поля и размеры
у вас нормально регистрируются налоговые накладные?
У меня запити не работают sad smiley Хорошо хоть через электронный кабинет можно было зайти проверить лимит.
блин, последний день регистрации... ну что ж за...
у меня не работает...
налоговую не могу зарегистрировать, вытяг тоже не могу сделать..
И у меня не работает !
Вытяги жду уже 2 часа !
Гадюки.
Так, якась закупорка у податкової. Ні податкових, ні витягів...
Re: Что опять с сервером ГНИ?
дивіться все в електронному кабінеті
В кабинете та-же проблема, не показывает регистрацию.
Quote
Oxi
дивіться все в електронному кабінеті
Так мені просто подивитися - не допоможе...sad smiley
Я по ранішніх витягах бачу, що отримала ПН. Але ці ПН чомусь не затягнулися в Медок-Первинні документи. Зробила Запит Списком - і немає Витягу...sad smiley
Блін...
Re: Что опять с сервером ГНИ?
ну може комусь треба хоть щось глянути. наприклад свої відправлені ПН, а квит.1 немає
у меня пришла квитанция на одну налоговую.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042300000000001