Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Заява на довідку про відсутність заборгованності по податкам.

Відправлено користувачем knopa 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Помогите в заполнении, кто делал?
1. Відповідно до вимог-- что писать? какие номативные акты?
2. Для надання куда?( Указать получателя документации?(тендерной)
Спасибо.
Все что нашла в иннете.
Это оно?


Міндоходів нагадало, на які саме нормативно-правові акти необхідно посилатися в заяві для отримання довідки про відсутність заборгованості.

Згідно з Порядком видачі довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів, затвердженим наказом Міністерства доходів і зборів від 10.10.2013 р. № 567 (далі — Порядок), заява складається з обов'язковим посиланням на відповідний нормативно-правовий акт, що передбачає надання органом доходів і зборів довідки, і зазначенням найменування підприємства (установи, організації), до якого (якої) довідку буде подано платником податків (п. 3 Порядку).

Нормативні документи, що регламентують надання адміністративної послуги «Видача довідки про відсутність заборгованості по податках, зборах, що контролюються органами доходів і зборів», зазначено в додатку 33 (САП-33) до наказу ДПС України від 30.11.2011 р. № 187 «Про затвердження стандартів надання адміністративних послуг», а саме:

Закон України «Про здійснення державних закупівель» від 10.04.2014 р. № 1197-VII;
наказ Мінфіну «Про затвердження Порядку подання та розгляду заяв, надання, зупинення дії, анулювання дозволів на відкриття та експлуатацію магазину безмитної торгівлі та форми Заяви на відкриття та експлуатацію магазину безмитної торгівлі» від 08.06.2012 р. № 692;
Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам, затверджений постановою Кабміну від 25.08.2004 р. № 1102;
Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з відтворення водних живих ресурсів у внутрішніх водоймах та Азово-Чорноморському басейні, затверджений постановою Кабміну від 01.03.2007 р. № 337;
Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для проведення селекції у рибному господарстві, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 01.03.2007 р. № 352;
Порядок проведення державних форвардних закупівель зерна, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.2007 р. № 736.
Закон України від 25.12.2015 року № 922-VIII "Про публічні закупівлі"
для надання тендерному комітету из ДКТ


Oxi , спасибо огромное, вопрос:
для надання тендерному комітету из ДКТ
Мне так в заяве и указывать, если это госзакупка? Что такое ДКТ?(извините за невежество, первый раз)
Спасибо.
смотрите в тендерной документации Інформація про замовника торгів название заказчика
И еще, Oxi подскажите, Вы эту справку на эл. почту получаете?
подали через медок, а через 5 раб дней получали в окошке в бум. виде
ходила с заявкой распечатанной с медка+квит 1 и доверенность

если квит 1 не получили, значит что-то в заявке не то
Если кому будет интересно.

1 В Печерской налоговой электронные справки не дают, сразу в заяве нужно писать, что получение в бумажном виде.
2. Если Вы укажете, что в электронном виде, то эту заявку даже не видят, пришлось править и на созвоне с налоговой подтверждать, что она зашла.
3. Чтобы забрать справку нужно знать дату отправки и иметь доверенность на получение.
4. И только на 5-й рабочий день, до этого ни-ни.
По итогу мы пролетаем с тендером, а я в иннете наивно начиталась,что если нет долгов, то сразу получаю, в эл. виде.

Спасибо огромное Oxi !
У нас в требованиях было,что эту справку подает победитель обязательно (на выбор либо в составе предложения либо максимум 10 дней после акцепта)и дата выдачи должна быть не более месяца до торгов.
а что за доверенность???? это если не главбух или директор получает???
Звичайна на бланку шо такому-то (паспортні дані)
довіряєцця отримати довідку... пічать, подпісь winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А якщо у нас клієнти для заключення договору поставки зерна требують? Що мені вказувати? Який нормативний акт? Я 14.12 відправила її в медку так і не прийшла ((( уже 8 роб днів пройшло.
Я вказувала Порядок проведення державних форвардних закупівель зерна, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 16.05.2007 р. № 736. Але не впевнена, що це вірно, тут скрізь указано державних, але це ж не державні?
они в электронном виде не дают, нужно ставить галочку в бумажном виде и забирать в налоговой
)))))))) то зачем они дают выбор? У нас в стране как всегда )))
а як я буду знати що вона вже готова і її можна йти забирати?
Там є терміни видачі - пройде йдіть і трєбуйтє winking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Nastona27
а як я буду знати що вона вже готова і її можна йти забирати?
для початку потрібно знати, чи прийнята в роботу ваша заява
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037100000000001