Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Дека ПДВ за серпень

Відправлено користувачем Nata_ly 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Дека ПДВ за серпень
Потрібна думка знатоків:
Чи враховувати при подачі звітності за серпень лист дфс №24830,зокрема щодо порядку заповнення додатку 2, хоча він не має статус узагальнюючої податкової консультації, а останні зміни до Наказу Міністерства фінансів України від 28.01.2016 №21 "Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість" за липень 2016р. не містять роз'яснень стосовно порядку заповнення додатків до нової декларації.
А що саме в листі № 24830 Вас не влаштовує?
Re: Дека ПДВ за серпень
Их требование о том как следует уменьшать обязательство текущего периода и какой период указывать в дод 2 при отрицательных остатках, учитывая что порядок заполнения не содержит подобных требований. То есть если принимать во внимание их вариант то тогда надо менять систему отображение показателей которая была сформирована ранее.
Плюс мнение налоговиков изменчивы и часто противоречивы предыдущим.


Re: Дека ПДВ за серпень
Тут каждый сам решает, как заполнять. Например, я заполняю как считаю нужным, к их мнению прислушиваюсь, но в разумных пределах.
Добрый день
Подскажите, пожалуйста, если поставщик вовремя выписал НН и вовремя их зарегистрировал, то могу ли я их сейчас отнести себе на НК? НА сколько я понимаю, что у меня есть 365 к.д. с момента регистрации таких НН поставщиком в ЕРНН.
Я могу эти НН как-то отразить в деларации за август или это мне нужно подавать уточненки за те периоды, за какие они выписаны?
Просто я их порегистрировала сейчас и указала дату НН такую как в самой НН, дату регистрации ее в ЕРНН ту, которая на квитанции и дату получения например 01.08.2016 (чтобы она попала в декларацию за август), а в реестре я их не нахожу... Что я не так делаю? Спасибо
Quote
Nata_ly
...То есть если принимать во внимание их вариант то тогда надо менять систему отображение показателей которая была сформирована ранее.
...
система вже змінилася, ще з того часу як залишок від'ємного значення попередніх періодів почав попадати в графу 17 деки.
Я теж звикла рахувати "по-старому", але в деяких ситуаціях - вигідніше по-новому winking smiley
По-перше, швидше пропадають оті старі роки (в декого ще є 2009, 2010 і т.д), відповідно кі-ть рядків в дод2 може зменшуватись smiling smiley
По-друге, можна уникнути ситуації коли за результатами періоду виходить мінусова сума (через коригування зобов'язань наприклад).
Для себе я ще не визначилась.
Quote
Nata_ly
Их требование о том как следует уменьшать обязательство текущего периода и какой период указывать в дод 2 при отрицательных остатках, учитывая что порядок заполнения не содержит подобных требований. То есть если принимать во внимание их вариант то тогда надо менять систему отображение показателей которая была сформирована ранее.
Плюс мнение налоговиков изменчивы и часто противоречивы предыдущим.

я была на семинаре и там рассматривали этот вопрос, лектор сказала, что это рекомендация, а каждый должен сам решить, но если вы будете подавать на возмещение Дод.3, то конечно же лучше придерживаться их Рекомендаций....
Re: Дека ПДВ за серпень
Доброго дня панове.
Є декілька податкових накладних зареєстрованних постачальниками послуг нашому підприємству у серпні, але ми нікому податкові не виписували. Чи можу я подати пусту декларацію за серпень. А серпневий податковий кредит включити у вересні, чи пізніше. Які додатки треба подавати з пустою декларацією. чи потрібно буде потім подавати уточнення, чи можна буде включити в поточну декларацію податкові накладні попередніх періодів.
Дякую усім хто відповість.

______________________________________________________________________

Если результат не зависит от схемы решения, то это - математика,
а если зависит, то это - бухгалтерия. ∑≠∑
А навіщо навмисне створювати собі перешкоди, а
потім "мужньо" їх бороти confused smiley Здайте деку як є,
ніхто зараз за таке не придираєцця drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Дека ПДВ за серпень
Quote
Шустрик
А навіщо навмисне створювати собі перешкоди, а
потім "мужньо" їх бороти confused smiley Здайте деку як є,
ніхто зараз за таке не придираєцця drinking smiley
я розумію, що можна, та все ж хотілося отримати відповід на запитання.

______________________________________________________________________

Если результат не зависит от схемы решения, то это - математика,
а если зависит, то это - бухгалтерия. ∑≠∑
Що робити коли ми не зареєстрували податкову накладну по послугам від 31.08.2016 Піскажіть чи є вихід вже сьогодні 4 день прострочки
Re: Дека ПДВ за серпень
Quote
Natanatali
Що робити коли ми не зареєстрували податкову накладну по послугам від 31.08.2016 Піскажіть чи є вихід вже сьогодні 4 день прострочки
кому налоговая? если плательщику, то только со штрафом, если не плательщик, можно не регистрировать, штрафа нет.

______________________________________________________________________

Если результат не зависит от схемы решения, то это - математика,
а если зависит, то это - бухгалтерия. ∑≠∑
Quote
tala23
Quote
Natanatali
Що робити коли ми не зареєстрували податкову накладну по послугам від 31.08.2016 Піскажіть чи є вихід вже сьогодні 4 день прострочки
кому налоговая? если плательщику, то только со штрафом, если не плательщик, можно не регистрировать, штрафа нет.

Я вважаю шо реєструвать все-одно потрібно, в деці ж її
показувать однак треба і тоді вилізе ця сума в рядку 6 в
витягу...confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036999999999998