Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

1 ДФ

Відправлено користувачем crizis 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
1 ДФ
Доброго дня!!!! Прошу вашої допомоги, бо щось трішки забула. В 1 ДФ вказується сума нарахованого доходу, виплаченого і відрахування з нарахованого і виплаченого ??? А де військовий збір вказувати , де сума нарахованого і виплаченого , тільки виплачену, і військовий збір, в двох колонках виплачений??? Чи в одній нарахований, а в інших виплачений, і так само з ВС???
Re: 1 ДФ
А ви подивіцця на саму форму 1-ДФ і всі питання
відпадуть самі собою tongue sticking out smiley
[blank.dtkt.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!




Редаговано разів: 1. Востаннє 25/10/2016 12:59 користувачем МарГГо.
Re: 1 ДФ
я бачила форму 1 ДФ, в мене просто в минулому кварталі, ВС де нараховано і виплачено однакові суми і ВС те ж саме, через це і уточнюю


Re: 1 ДФ
і ЗП нарахована - одна сума, виплачено інша, а податок ПДФО нарах. і виплач. дві однакові суми???
Re: 1 ДФ
А чому виплачена інша?!?!?! якшо податок ви виплатили вчасно confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: 1 ДФ
У Вас наверное были задержки с выплатой зарплаты, тогда "выплачено" будет меньше, а налог ведь все равно платится. Если зарплата выплачивается вовремя, должно быть "начислено" = "выплачено" и в зарплате, и в налогах.
Re: 1 ДФ
Та не було затримок. Все плачується вчасно.
Re: 1 ДФ
Значит предыдущий отчет Вы заполнили неправильно.
Re: 1 ДФ
відправляла в ДФС, ніяких помилок не було, все вірно звіт прийнято
Re: 1 ДФ
Конечно отчет принят, они ж Ваших цифр не сверяют. Откуда им знать, вовремя у Вас зарплата выплачивается или нет.
Re: 1 ДФ
Ну як я зрозуміла, що якщо все нараховано і виплачено вчасно то нарахована і виплачена однакові, так само з ПДФО і ВС ???
Re: 1 ДФ
В инструкции по заполнению четко не прописано о ВС, но я заполняю ВС так же, как НДФЛ.
Re: 1 ДФ
Добре, дякую
Re: 1 ДФ
добрий день.підскажіть мені будь-ласка я виплатила в 3 кварталі частину поворотньо-фінансової допомоги яку мені ставити ознаку 153 ?дякую
Re: 1 ДФ
працівник знаходиться у відпусці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку яку ознаку ставити?
Re: 1 ДФ
Quote
lena_ryabchenkomailua
працівник знаходиться у відпусці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку яку ознаку ставити?
Так "ознака" - это же ознака дохода !
А какой доход Вы начисляете/выплачиваете мамочке, которая в отпуске по уходу ?
Re: 1 ДФ
Re: 1 ДФ
а що до поворотно фінансової?
Re: 1 ДФ
Финпомощь - это тоже не доход, это возврат долга, хотя налоговики настаивают, что показывать нужно. Ознаку не знаю, т.к. никогда не показывала.
Re: 1 ДФ
1. Ну вот, если мамочке, которая находится в отпуске по уходу, Вы не начисляете доход и не выплачиваете доход, то зачем её показывать в 1ДФ ?
2. Повернення ПФД - ознака 153. Но здесь ,на Форуме, коллеги не один раз писали, что повернення ПФД - это не выплата дохода, следовательно, и отображать эту операцию в 1-ДФ не надо.
Но податковая хочет......
Решение принимать Вам.
Re: 1 ДФ
Добрый день! Подскажите пожалуйста как отразить в 1ДФ если у сотрудника 2 месяца была льгота 100% (код 1) а в третьем месяце он принес подтверждение о рождении 2-го ребенка и нужно поставить льготу 150% (код 2) ????
Re: 1 ДФ
этот работник двумя строками. в одной строке суммы с кодом 1, а в другой сумма с кодом 2
Re: 1 ДФ
Re: 1 ДФ
День добрий, підкажіть будь ласка, суму допомоги по вагітності і пологах нараховано в вересні, а виплачено з фонду в жовтні, в 1дф показувати в 3 кварталі нарахування, а в річному - виплату ???
Re: 1 ДФ
Quote
rainy_days
День добрий, підкажіть будь ласка, суму допомоги по вагітності і пологах нараховано в вересні, а виплачено з фонду в жовтні, в 1дф показувати в 3 кварталі нарахування, а в річному - виплату ???

А в каком месяце Вы заносили Заяву-розрахунок в соцстрах ?
Ви цю допомогу нарахували в вересні, а яким місяцем цю допомогу нарахував соцстрах ?
Re: 1 ДФ
За минулий період ФОП подав 1 дф з технічною помилкою . Не вказав нарахований і перерахований ПДФО з суми оренди (ВЗ вказаний). Саме нарахування і сплата податку проводились . Передбачений шраф за це ? бюджет не постраждав - податок сплачений.
Подавати уточнений 1 дф?
Re: 1 ДФ
Quote
SPPVV
этот работник двумя строками. в одной строке суммы с кодом 1, а в другой сумма с кодом 2
а почему код 2? на 2-х детей и более льгота вроде как код 4. А код 2 - инвалиды
Re: 1 ДФ
Quote
alena575
Quote
SPPVV
этот работник двумя строками. в одной строке суммы с кодом 1, а в другой сумма с кодом 2
а почему код 2? на 2-х детей и более льгота вроде как код 4. А код 2 - инвалиды
ну 02-не только инвалиды...а двое и более детей - да, 04
Re: 1 ДФ
Добрый день. Подскажите, пожалуйста, начало и окончание гражданско-правового договора надо показывать в 1ДФ? Или колонки №6-7 предназначены только для работников с трудовыми книжками?
Раньше не показывала, а теперь засомневалась, в отчете ЕСВ табл.5 мы ведь показываем период и трудовых отношений и ГПД.
Re: 1 ДФ
Добрый день. Подскажите пожалуйста как понимать письмо налоговой - Лист
13.10.2016 № 6643/В/26-15-13-02-15, а именно строки "При цьому, графи "Сума нарахованого доходу" розділу та "Загальна сума нарахованого доходу" розділу ІІ, а також графи "Сума виплаченого доходу" розділу І та "Загальна сума виплаченого доходу" розділу ІІ не повинні дорівнювати один одному."
Если з/п выплачивается вовремя и налоги платятся, то они будут равны, или я не права??? Спасибо.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040099999999998