Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Уточнення додатку 2 до декларації з ПДВ

Відправлено користувачем IvanIvanovich 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!

Виникла ситуація коли необхідно подати уточнення до декларації з ПДВ. При цьому в колонці 6 в рядку 21 виникне різниця між даними, що уточнюються та уточнюючим показником. Відповідно, необхідно зробити уточнення додатку 2. Телефонував в ДФС консультуватися, сказали, що роз'яснень з приводу того як коригувати додаток 2 їм не давали. Порадьте, будь ласка, яким чином можна показати уточнення додатку 2? Може хтось стикався із проблемою?
Я б просто правильно заповнила даний додаток
Quote
IvanIvanovich
Доброго дня!

Виникла ситуація коли необхідно подати уточнення до декларації з ПДВ. При цьому в колонці 6 в рядку 21 виникне різниця між даними, що уточнюються та уточнюючим показником. Відповідно, необхідно зробити уточнення додатку 2. Телефонував в ДФС консультуватися, сказали, що роз'яснень з приводу того як коригувати додаток 2 їм не давали. Порадьте, будь ласка, яким чином можна показати уточнення додатку 2? Може хтось стикався із проблемою?
Мы уточняли д.2, внесли в декларацию нн зарег. с просрочкой, в этом случае в уточняющем д.2 вносили одной строкой только сумму уточнения, т.е. добавляли.


Такаж ситуація в додатку 2 була вказана не вірна сума, 2 тис. а потрібно було 3 тис., я зробила уточнюючий на суму збільшення + 1 тис. (метод сторно), а мені сказали переробити і вказати суму яка повинна бути повністю 3 тис. І сказали що додаток 2 методом сторно не заповнюється, хоча я скрізь читала що потрібно уточнювати методом сторно, і що ж зробила так як вони просили з ними ж не поспориш!!! Одні говорять одне інші - інше, як жити і працювати в цій країні???
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026000000000004