Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Не отправляется отчет из Сонаты!!! Помогите, истекает срок!!!

Відправлено користувачем irinalukach 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Здравствуйте всем! Не знаю, что случилось, каждый месяц отправляля отчеты из Сонаты и все было отлично...Но в этом месяце немного провтыкала.... Сегодня последний день сдачи ЕСВ, отчет сделала, подписано в Сонате, но при отправке пишет - "Сертифікат не чинний за строком дії або закінчився строк дії відповідного особистого ключа". Но у меня все сроки истекают (как на сертификат, так и на ключи) аж в феврале следующего года, проверяла на сайте АЦСК!!! Может кто знает причину????
Це не в вашому сертифікаті справа - здохлики
недавно міняли сертифікат - можливо Соната
його ще не підтягнула, чи ви не оновили Сонату drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
irinalukach
Здравствуйте всем! Не знаю, что случилось, каждый месяц отправляля отчеты из Сонаты и все было отлично...Но в этом месяце немного провтыкала.... Сегодня последний день сдачи ЕСВ, отчет сделала, подписано в Сонате, но при отправке пишет - "Сертифікат не чинний за строком дії або закінчився строк дії відповідного особистого ключа". Но у меня все сроки истекают (как на сертификат, так и на ключи) аж в феврале следующего года, проверяла на сайте АЦСК!!! Может кто знает причину????

У вас Соната обновляется? Должна быть версия 0.19.5

Электронная отчетность - просто и бесплатно!
www.opz.org.ua


Але ж оновлену Сонату не можна експортувати 1-РА та 1-РТ. Як тоді здавати?
Quote
Anfisa8
Але ж оновлену Сонату не можна експортувати 1-РА та 1-РТ. Як тоді здавати?

Вот так [club.dtkt.com.ua] можно
Quote
Anfisa8
А Сонатою вже ніяк?
Сонатой уже давно - ніяк....
Или ЗвитОКом ( как советует уважаемый opz ), или Таксером тоже можно .
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032499999999991