Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Отчетность за 2016 год!

Відправлено користувачем lucky86 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Являюсь ФОП на второй группе!
Скоро настанет время здавать отчетности за год и возник вопрос.
Нужно здавать два отчета как я понимаю
1. ПОДАТКОВА ДЕКЛАРАЦІЯ ПЛАТНИКА ЄДИНОГО ПОДАТКУ – ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ – ПІДПРИЄМЦЯ
2. Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску

Вопрос у меня по первому пункту!
Кроме деятельни ФОП которая почти не велась. Я еще работаю по трудовой и пару раз были работы по договору со мной не как с ФОП а просто как с физ лицом.
Так вот вопрос в податкой декларации я должен указать все виды дохода или те которые касаются только ФОП. Указывать суммы нужно уже с вычитами налогов или без?
Quote
lucky86
Являюсь ФОП на второй группе!
Скоро настанет время здавать отчетности за год и возник вопрос.
Нужно здавать два отчета как я понимаю
1. ПОДАТКОВА ДЕКЛАРАЦІЯ ПЛАТНИКА ЄДИНОГО ПОДАТКУ – ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ – ПІДПРИЄМЦЯ
2. Звіт про суми нарахованого доходу застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску

Вопрос у меня по первому пункту!
Кроме деятельни ФОП которая почти не велась. Я еще работаю по трудовой и пару раз были работы по договору со мной не как с ФОП а просто как с физ лицом.
Так вот вопрос в податкой декларации я должен указать все виды дохода или те которые касаются только ФОП. Указывать суммы нужно уже с вычитами налогов или без?
Ну Вы же сами привели название годовой Деки по ЕП !!!
ПОДАТКОВА ДЕКЛАРАЦІЯ ПЛАТНИКА ЄДИНОГО ПОДАТКУ – ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ – ПІДПРИЄМЦЯ
Из названия понятно, что в этой Деке нужно показать только доход от деятельности на ЕДИНОМ ПОДАТКЕ.
И указать там нужно сумму доходов за 2016 год.
А взять эту сумму нужно из Вашей Книги доходов.
Доброго дня! Будь ласка, підкажіть терміни здачі звіту по ЄП:
1. ФОП єдиний податок 2 група - декларацію подає до 28 лютого?
2. ФОП єдиний податок 3 група - декларацію подає до 9 лютого?


1. Звітність річна - термін здачі 60 днів.
2. Звітність квартальна - термін здачі 40 днів.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А у мене їх декілька раптом під кінець року з"явилося (слава Богу), хочу уточнити ще з вами, шановні колеги, чи правильно я склала свій графік здавання та перерхування звітів та податків.

ФОП 2група (пенсіонер, інвалід) - здаю до 28 лютого Декларацію про доходи і все.

ФОП 3 група (5%) один пенсіонер, інший ні. Обидва без найманих.

По пенсіонеру до 9 лютого здаю декларацію, да 19 лютого перераховую податок (5% від доходу). ЄСВ не здаю і не плачу, звичайно.

По не пенсіонеру до 9 лютого здаю декларацію, + звіт по ЄСВ, плачу 5% від доходу і ЄСВ по 22% від мінімалки за кожний місяць діяльності у 2016р.

Ну, і на закуску ФОП на загальній, по ньому до 9 лютого здаю Декларацію, плачу 18% від чистого прибутку і за кожний місяць діяльності вираховую чистий дохід, з нього 22% ЄСВ, але не менше мінімального внеску та 1,5% військовий збір також з чистого доходу.

Поправте, будь ласка, де помиляюся.
Quote
Шустрик
1. Звітність річна - термін здачі 60 днів.
2. Звітність квартальна - термін здачі 40 днів.

1. Мене в іншій темці поправили, тому напишу і тут:
для ФОПів на загальній майнова річна - термін 40 днів,
для єдинщиків - 60 днів...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
фоп 2 группа деятельность не велась, а ЕН уплачивался. В отчете какой Квэд показывать, основной, что бы пропустило?
А так получается я заполняю только в 3 табл. суммы уплаченного ЕН и все (так как дохода не было)?
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, ФОП зареєструвався 28 березня 2016 року. З 1 квітня перейшов на спрощену систему 2 групу. По ньому подала декларацію ЄП і Звіт ЄСВ д.5 (таблиця 2). По Звіту ЄСВ прийшла відмова. З 28 по 31 березня ФОП рахувався на загальній системі, хоча діяльності не вели. Чи правильно розумію, що потрібно подати нульові декларацію про майновий стан і Звіт ЄСВ д.5 (табл.1)?
Правильно і ЄСВ з двома таблицями...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
osyniuk
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, ФОП зареєструвався 28 березня 2016 року. З 1 квітня перейшов на спрощену систему 2 групу. По ньому подала декларацію ЄП і Звіт ЄСВ д.5 (таблиця 2). По Звіту ЄСВ прийшла відмова. З 28 по 31 березня ФОП рахувався на загальній системі, хоча діяльності не вели. Чи правильно розумію, що потрібно подати нульові декларацію про майновий стан і Звіт ЄСВ д.5 (табл.1)?
А за 1 кв була майнова?
Так, була нульова.

Шустрик, дякую!
а до декларації про майновий стан фоп на загальній системі ще + додаток Ф4 ????
Quote
natali_19933
а до декларації про майновий стан фоп на загальній системі ще + додаток Ф4 ????
так, якщо була діяльність
дякую,бо сформувала звіт і бачу що тільки додаток Ф1 І Ф2 а Ф4 немає,дякую вам )))
Колеги, хто здається через Медок - який код для декларації по ФОПам 3 група? Дякую.
Quote
Віталіка
Колеги, хто здається через Медок - який код для декларації по ФОПам 3 група? Дякую.
Дека по ЕП - F0103305.
Quote
nikon
Quote
Віталіка
Колеги, хто здається через Медок - який код для декларації по ФОПам 3 група? Дякую.
Дека по ЕП - F0103305.

Ви знаєте, я на нього і дивилися, але там у 4розд. рядку 06 та в 5 розділі рядку 11 стоїть ставка 4%, а мої ФОП платять 5%, я думала, то якась застаріла форма, а якщо ні, то чому немає змін з 4 на 5% Ось це мене і насторожило((
А його (бланк) минулого року тільки перед річним звітом
поміняли з 5% на 4%, а цього року мабуть зовсім забили...yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
А його (бланк) минулого року тільки перед річним звітом
поміняли з 5% на 4%, а цього року мабуть зовсім забили...yawning smiley
ИМ не до того !!!!
ОНИ много на что забили......уроды....
Quote
Шустрик
А його (бланк) минулого року тільки перед річним звітом
поміняли з 5% на 4%, а цього року мабуть зовсім забили...yawning smiley

Хай Бог милує!!! От так головний біль для таких, як я, котрі тільки почали 3 групу вести в цьому році, ще й вас відволікаю.

Дякую, буду робити в цій некоректній формі.
Quote
Віталіка
Quote
Шустрик
А його (бланк) минулого року тільки перед річним звітом
поміняли з 5% на 4%, а цього року мабуть зовсім забили...yawning smiley

Хай Бог милує!!! От так головний біль для таких, як я, котрі тільки почали 3 групу вести в цьому році, ще й вас відволікаю.

Дякую, буду робити в цій некоректній формі.
А программа считает нужный %. Попробуйте заполнять - и убедитесь.
скажіть а шо за прикол,може я шось не можу догнати здаю декларацію про майновий стан форма F0100209 і додоток Ф2 форма F121404 ы в додатку чомусь взагалы не можливо заповнити роздыл 1 Доходи від провадження підприємницької діяльності взагалі ця табл. не заповняється
Quote
Kisulya
Quote
osyniuk
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, ФОП зареєструвався 28 березня 2016 року. З 1 квітня перейшов на спрощену систему 2 групу. По ньому подала декларацію ЄП і Звіт ЄСВ д.5 (таблиця 2). По Звіту ЄСВ прийшла відмова. З 28 по 31 березня ФОП рахувався на загальній системі, хоча діяльності не вели. Чи правильно розумію, що потрібно подати нульові декларацію про майновий стан і Звіт ЄСВ д.5 (табл.1)?
А за 1 кв була майнова?

За 1 квартал на общей подали декларацию про майно, за 2-4 квартал на едином подали годовую декларацию плательщика единого, в ЕСВ подали двумя таблицами. Не пойму, еще надо и за год декларацию на майно подавать?
ФОП работает как ФОП деятельность есть - платит Единый. так же работает как директор Частного предприятия на едином. Нужно ли как ФОП подавать дкекларацію про майновий стан за рік?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035799999999997