Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Звіт по інвалідах

Відправлено користувачем crizis 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Звіт по інвалідах
Доброго дня !!! Потрібна Ваша допомога. В мене на підприємстві рахується один керівник, середньооблікова кількість працівників за рік виходить 6. В липні відбулося звільнення всіх працівників у тому числі і інваліда. Чи потрібно мені подавати звіт по інвалідах???
ні



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Зателефонувала сьогодні до Мін праці стосовно звіту, сказали що все одно потрібно подавати, навіть якщо один працівник


Согласно п.1.1. Инструкции N 10-ПІ (річна) от 10.02.2007, отчет подают предприятия "які використовують найману працю, у яких працює за основним місцем роботи, від 8 і більше осіб". Вам подавать не нужно!
Они хотят отчет от предприятий, которые ранее отчитывались и зарегистрированы у них. Не зависимо от текущего количества сотрудников (хоть и 2). Для новых предприятий говорят регистрироваться в Фонде, когда численность достигнет 8 человек.
Я читала, що якщо підприємство зареєстровано в Фонді, то потрібно подавати, якщо чисельність менше 8 і нема інвалідів. Підскажіть, а подавати звіт потрібно персонально в Фонд чи можна поштою???І чи потрібно подавати до Фонду м. Києва чи можна до районного Фонду по місцю реєстрації???
Тоже думаю почтой отправить
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029699999999999