Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Податкова різниця. Мінус з податку на прибуток минулого року

Відправлено користувачем svitloe 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Прошу допомоги!

Підприємство на загальній системі оподаткування.
Було рийнято рішення про не застосування податкових різниць.
По результатам діяльності 2015 р. був мінус 4000грн. (рядок 04 декларації за 2015 рік.)

В 2016 році діяльності не було.
Я вірно розумію, що мінус 2015 року переноситься в рядок 03 РІ Декларації за 2016 р., та в рядок 04, плюс заповнюється Додаток РІ ?
Да. додаток РІ


В критической ситуации вы не подниметесь до уровня своих ожиданий, а упадете до уровня своей подготовки (с)
Подскажите я правильно понимаю. Если у меня в прошлом году был убыток 30000 тыс, а в этом году прибыль 250 грн-налог на прибыль я не плачу? И как налоговые относяться-в прошлом году наи после сдачи убыточной декларации сразу заблокировали отчетность. Мы из зоны АТО


Так у вас убиток більший ніж прибуток цього року.
Ви просто зменшите свій убиток - шо ж платить drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Спасибо большое. А на счет убыточной декларации- как налоговая в этом году?
Помогите, пожалуйста, разобраться.
Предприятие плательщик налога на прибыль на общих основаниях, годовой доход менее 20,0 млн.грн.
В 2015 году НЕ было принято решения "Про не застосування податкових різниць"
Можем ли теперь в 2016 году воспользоваться таким правом не применять корректировки финансового результата до налогообложения?
А навіщо вони вам?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Я правильно понимаю, что при составлении декларации по налогу на прибыль за 2016 год, я могу воспользоваться правом "Про не застосування податкових різниць" указав в соответствующей таблице № приказ (основание)?
Добрый день!
Прошу помощи.
Предприятие плательщик налога на прибыль на общих основаниях, в 2015 г. годовой доход был менее 20,0 млн.грн.
в 2016 превышает 20 млн. грн.
Вопрос: Нужно ли рассчитывать налоговые разницы?
Всім доброго ранку!!!!
Моє підприємство було зареєстроване у вересні 2015 року.Здавали за 2015р декларацію і фінзвітність пусту ,тому що небуло ще діяльності.За 2016 р у мене доходу немає тільки збитки .Як я маю заповнити декларацію з податку на прибуток чи маю я приймати рішення про податкове коригування,якірядки заповнюються ...і які додатки (? Дякую!!!
Quote
Olga_Sunflower
Добрый день!
Прошу помощи.
Предприятие плательщик налога на прибыль на общих основаниях, в 2015 г. годовой доход был менее 20,0 млн.грн.
в 2016 превышает 20 млн. грн.
Вопрос: Нужно ли рассчитывать налоговые разницы?

Здравствуйте! да, Вам необходимо показать налоговые разницы. и в 2017 году декларацию по налогу на прибыль будете сдавать поквартально
А почему в 2017 поквартально? У меня есть убыток 2015, в 2016 деятельности не было, хочу показать в додатке P1 убыток 2015 года, то в 2017 как я должна декларацию сдавать? Деятельности не будет.
Quote
Гость
А почему в 2017 поквартально? У меня есть убыток 2015, в 2016 деятельности не было, хочу показать в додатке P1 убыток 2015 года, то в 2017 как я должна декларацию сдавать? Деятельности не будет.

Так відповідь про квартальну звітність була не на ваше питання drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
Гость
А почему в 2017 поквартально? У меня есть убыток 2015, в 2016 деятельности не было, хочу показать в додатке P1 убыток 2015 года, то в 2017 как я должна декларацию сдавать? Деятельности не будет.

Так відповідь про квартальну звітність була не на ваше питання drinking smiley

да не на мой вопрос ответ был, но все равно почему поквартально?
а, все поняла, спутала все ответы, там оборот более 20 млн
Quote
svitloe
Прошу допомоги!

Підприємство на загальній системі оподаткування.
Було рийнято рішення про не застосування податкових різниць.
По результатам діяльності 2015 р. був мінус 4000грн. (рядок 04 декларації за 2015 рік.)

В 2016 році діяльності не було.
Я вірно розумію, що мінус 2015 року переноситься в рядок 03 РІ Декларації за 2016 р., та в рядок 04, плюс заповнюється Додаток РІ ?


Р.В. да. додаток РІ.

совсем запуталась, почему в других темах пишут о подаче в таком случає "пільги"? или таки еще нужно дополнительно льготы сдавать?
у нас в этом году фин.рез. положительный.
КОД 11020301
Фінансовий результат до оподаткування зменшується: на суму від'ємного значення об'єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років. Положення зазначеного пункту застосовуються з урахуванням пункту 3 підрозділу 4 розділу XX "Перехідні положення" цього Кодексу.
Если у вас в том году отрицательное значение а в этом к уплате то да код по льгом подается.
Типа вы меньше заплатили и это и есть льгота.как то так.
Quote
dakisha
КОД 11020301
Фінансовий результат до оподаткування зменшується: на суму від'ємного значення об'єкта оподаткування минулих податкових (звітних) років. Положення зазначеного пункту застосовуються з урахуванням пункту 3 підрозділу 4 розділу XX "Перехідні положення" цього Кодексу.
Если у вас в том году отрицательное значение а в этом к уплате то да код по льгом подается.
Типа вы меньше заплатили и это и есть льгота.как то так.


мой прошлогодний 2015 минус сожрет доходы этого 2016, не буду я им ничего платить. сейчас почитаю пку по вашей цитате. спасибо!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036800000000003