Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

додаток ЗП уточнений 2015 в який рядок йде сума сплачених АВ

Відправлено користувачем tiex1994 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
у січні-лютому 2015 були сплачені авансові внески за результатами 2014, 2015 був сильно збитковий і щось я не подала додаток ЗП до річної деки
потім мені дзвонили і сказали, що треба відобразити цю суму через уточнену.
Де її правильно треба проставити?
У рядку 16.6 додатку ЗП?
не можу знайти кінців у податковій, моїх кураторів поскорочували і там чотрішо робиться sad smiley тому сподіваюсь на ваші підказки
Дякую
Quote
tiex1994
у січні-лютому 2015 були сплачені авансові внески за результатами 2014, 2015 був сильно збитковий і щось я не подала додаток ЗП до річної деки
потім мені дзвонили і сказали, що треба відобразити цю суму через уточнену.
Де її правильно треба проставити?
У рядку 16.6 додатку ЗП?
не можу знайти кінців у податковій, моїх кураторів поскорочували і там чотрішо робиться sad smiley тому сподіваюсь на ваші підказки
Дякую

наскільки все незрозуміло, що жах просто і про січень-лютий ні слова, тільки про три квртали 2,3,4
я колись виправлялась за 2014 рік, так під диктовку інспектора

у 16.6 ЗП заповнюється відповідно до
п. 38. Платники податку на прибуток підприємств сплачують до 31 грудня 2016 року авансовий внесок з цього податку у розмірі 2/9 податку на прибуток, нарахованого у податковій звітності за три квартали 2016 року.

Розрахунок такого авансового внеску подається платником податку у податковій декларації за три квартали 2016 року. Визначена в розрахунку сума авансових внесків вважається узгодженою сумою грошових зобов'язань.

У разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму авансових внесків з податку на прибуток підприємств протягом строків, визначених цим Кодексом, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу в розмірах, визначених статтею 123 цього Кодексу.
Quote
tiex1994
у січні-лютому 2015 були сплачені авансові внески за результатами 2014, 2015 був сильно збитковий і щось я не подала додаток ЗП до річної деки
потім мені дзвонили і сказали, що треба відобразити цю суму через уточнену.
Де її правильно треба проставити?
У рядку 16.6 додатку ЗП?
Уточнююча. В додатку ЗП відображаєте свої авансові в 16.6, далі переносите в деку в 16 ЗП ну і там по ідеї якщо були збитки в 2015-му, то 17 і 19 рядок з мінусом сума з 16ЗП виходить
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034499999999998