Зеленський відповів, коли українських чоловіків випускатимуть за кордон Дефіциту палива немає, мережі починають конкурувати за покупця – експерт Кадрові зміни в Чорноморському флоті РФ відбулись після "проколів" у Криму: експерт назвав їх Грози і зливи: прогноз погоди в Україні на середу, 17 серпня Путін може відмовитися від Криму та перевернути думку суспільства – політолог Бензин та дизель можуть здешевшати на 3-4 грн за літр – експерт В Україні ще кілька днів протримається дощова погода "Ми обов'язкво звільнимо Крим": представниця Зеленського на півострові закликала місцевих бути обережними Жданов назвав найефективніший спосіб, яким ЗСУ можуть зруйнувати Кримський міст назавжди "У березні Росія була готова відвести війська до кордонів станом на 23 лютого", - Арестович
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи

Розширений пошук по форуму :: по порталу

Бесплатная программа для сдачи отчёта по ЕСВ с 01.06.2017

Відправлено користувачем i_rin_ka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Импорт отчёта в Сонату с 22.05.17г. недоступен при бесплатной версии. Остался только Кабинет налогоплательщика бесплатный для маленьких фирм? Или ещё какие-то программы есть?
Я формую звіт у ФріЗвіті, потім імпортую в ДемоСоту
і відправляю... eye rolling smiley

Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрик
Я формую звіт у ФріЗвіті, потім імпортую в ДемоСоту
і відправляю... eye rolling smiley

Так не будет он импортироваться с 22.05.2017.

А СОТА? Там вроде можно импортировать ЕСВ и отправлять.

Единое окно вроде тоже может отправлять отчеты.
Кабинет налогоплательщика теоретически может отправлять ЕСВ или отправляет? Бьюсь над отчетом, светит ошибки, причем это явно глюк. Кто-то из кабинета смог сдаться или искать альтернативные варианты?
ЗвитОК хорошо отправляет. Т-т-т...
А кто-нибудь подскажет, пожалуйста, как зайти в Демо-Соту?eye rolling smiley А то я всё время попадаю во временно бесплатный режим....А хочу - в совсем бесплатный.....
Или я много хочу?grinning smiley
i_rin_ka
Импорт отчёта в Сонату с 22.05.17г. недоступен при бесплатной версии. Остался только Кабинет налогоплательщика бесплатный для маленьких фирм? Или ещё какие-то программы есть?
а ви пробували відправляти??? і що воно Вам пише?
nikon
ЗвитОК хорошо отправляет. Т-т-т...
А кто-нибудь подскажет, пожалуйста, как зайти в Демо-Соту?eye rolling smiley А то я всё время попадаю во временно бесплатный режим....А хочу - в совсем бесплатный.....
Или я много хочу?grinning smiley

Ото зправа внизу красний квадратік
і означає демонстраційний режим...
Створювать ЄСВ дає, вчора здалась
по своїм ФОПам, но остальні імпортірувать drinking smiley

Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
sashka111
i_rin_ka
Это я с их сайта ещё до 01.06.17 цитировала. Только что импортировала отчёты, всё получилось, отправились.
i_rin_ka
sashka111
i_rin_ka
Это я с их сайта ещё до 01.06.17 цитировала. Только что импортировала отчёты, всё получилось, отправились.
що Ви зробили??? я хочу відправити звіт через Сонату і не виходить? що мені зробити?
sashka111
i_rin_ka
sashka111
i_rin_ka
що Ви зробили??? я хочу відправити звіт через Сонату і не виходить? що мені зробити?

Я тоже вчера отправил ЕСВ через Сонату, но версии 0.21.6. Все прошло нормально. Кв.2 получена.
Но как я понимаю после обновления программы на более поздние версии ЕСВ импортироваться не будет, так что этим можно пользоваться до выхода новой формы по ЕСВ, а она наверное будет уже за июнь.
panig
sashka111
i_rin_ka
sashka111
i_rin_ka

Я тоже вчера отправил ЕСВ через Сонату, но версии 0.21.6. Все прошло нормально. Кв.2 получена.
Но как я понимаю после обновления программы на более поздние версии ЕСВ импортироваться не будет, так что этим можно пользоваться до выхода новой формы по ЕСВ, а она наверное будет уже за июнь.
в мене програма вже оновилася до останньої версії 0.21.8, я вже не зможу поставити версію 0.21.6????
ще хотіла запитати, якщо а оце відправила звіт єсв через кабінет, але 2 квитанції немає, є тільки перша і то одна, то щоб відправити мені його через через іншу програму, то потрібно ставити "Новий" чи "Новий звітний"????
iryna12
Хто має загрузочний файл ЗвітОк
????
Вот тут посмотрите.
[club.dtkt.ua]
Если не получится - я у себя поколупаюсь.
nikon
iryna12
????
Вот тут посмотрите.
[club.dtkt.ua]
Вибачте нічого не вийшло
iryna12
nikon
iryna12
????
Вот тут посмотрите.
[club.dtkt.ua]
Вибачте нічого не вийшло
Киньте Ваш мейл мне в личку.
здаю через електр. каб.платника податків ...кв.№ 1 та № 2 приходят...звіти та деки роздруковуться
Natai
здаю через електр. каб.платника податків ...кв.№ 1 та № 2 приходят...звіти та деки роздруковуться
Вам квитанції приходять відразу?
sashka111
Natai
Вам квитанції приходять відразу?
так...відразу...по ЄСВ буває на наступний день приходять, якщо після 16 год. відправила звіт
iryna12
????

Скачайте с их сайта, вот только сейчас проверил, все нормально скачалось.
[zvitok.ukrbb.net]
panig
iryna12
????

[zvitok.ukrbb.net]
Дякую! Підкажіть де саме там скачати , не можу знайти!!!
iryna12
panig
iryna12
????

[zvitok.ukrbb.net]
Уже розібралась, ДЯКУЮ!!!
iryna12
iryna12
panig
iryna12
????

[zvitok.ukrbb.net]
Колего, Ви дійсно розібралися? Все в порядку?
У мене таки є загрузочний файл ЗвітОК від 5 травня.......
nikon
iryna12
iryna12
panig
iryna12
????

[zvitok.ukrbb.net]
Дякую!!! Уже поставила програму, зараз буду відправляти звіт по ЄСВ, а то відправила через кабінет і глухо як в танку!!!!!!
iryna12
nikon
iryna12
iryna12
panig
iryna12
????

[zvitok.ukrbb.net]
Дякую!!! Уже поставила програму, зараз буду відправляти звіт по ЄСВ, а то відправила через кабінет і глухо як в танку!!!!!!
Я відправляла цим ЗвітОК звіти по ЄСВ ще в п"ятницю. Повідомлення і кв.№1 прилетіли хвилин за 10-15.
Кв. № 2 - десь години за 2.
nikon
iryna12
nikon
iryna12
iryna12
panig
iryna12
????

[zvitok.ukrbb.net]
Я відправляла цим ЗвітОК звіти по ЄСВ ще в п"ятницю. Повідомлення і кв.№1 прилетіли хвилин за 10-15.
Кв. № 2 - десь години за 2.
УРРА уже отримала 2 квитанцію.
Усім велике спасибі за допомогу!!!
Підкажіть, хто давно користується ЗвітОК. Відправила звіт ЄСВ, прийшла 1 квитанція без помилок, але при цьому таблиця 6 почала світитися червоним і пише "помилковий", тепер отримала 2 квитанцію - звіт прийнято, дані завантажено до реєстру, весь пакет у програмі світиться зеленим як прийнятий, а таблиця 6 досі червона? Так має бути чи звіт дійсно помилковий? Дякую
Natik
Підкажіть, хто давно користується ЗвітОК. Відправила звіт ЄСВ, прийшла 1 квитанція без помилок, але при цьому таблиця 6 почала світитися червоним і пише "помилковий", тепер отримала 2 квитанцію - звіт прийнято, дані завантажено до реєстру, весь пакет у програмі світиться зеленим як прийнятий, а таблиця 6 досі червона? Так має бути чи звіт дійсно помилковий? Дякую
Насколько я понимаю, Ваш отчёт принят БЕЗ таблицы 6.
Это плохо.eye rolling smiley
Тут коллеги пишут, что сегодня многим кв. 2 показывает нарушение пакета.
Попробуйте ещё раз отправить.
Моё мнение.
nikon
Natik
Насколько я понимаю, Ваш отчёт принят БЕЗ таблицы 6.
Это плохо.eye rolling smiley
Тут коллеги пишут, что сегодня многим кв. 2 показывает нарушение пакета.
Попробуйте ещё раз отправить.
Моё мнение.
eye popping smiley А таке може бути? А що ж тоді завантажено до реєстру? Мені вчора соната видала порушення пакету, при чому це було у квитанції №2 написано. А сьогодні по іншому підприємству соната пропустила.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись

Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.00074000000000002