Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Регистрация НН через электронный кабинет плательщика

Відправлено користувачем BAPBAPA 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день.
Регистрировал ли кто-либо НН через "кабинет"? Подписываю в порядке, который диктует "кабинет", приходит квитанция "невірна послідовність підписів" . Может кто-то сталкивался с таким? Шо робить?)
Я зараз зареєструвала дві податкові але не знаю де отримати та переглянути квітанції. Підкажіть будь ласка!!!
пишуть: біля ключика треба тицьнути на трикутничок


пише: Порушено вимоги. Документ з таким файлом 2600..... вже існує. Змініть номер документа і імя файла та повторно відправте
треба створити стільки ПН. щоб номер створеного співпадав з вашим, який хочете зареєструвати
тобто якщо 3 штучки пн були раніше зареєстровані в даному періоді. зараз треба зареєструвати 4, то в кабінеті створюєте 4 пн
А що робити, коли ще до обіду підписала, відправила, але досі немає ніякої квитанції, ніякого трикутника?
А как втянуть НН в кабинет Медок не работает
Quote
IREN
А как втянуть НН в кабинет Медок не работает

какую??? обязательства или кредит???
выгружаете в формате .xml
в ЕКП "Введення звытності" выбираете период, там есть в левом углу кнопочка "Створити запит" нажимаете выбираете "Податкова накладна" - "Створити" и вверху панель и кнопка "Завантажити"
Quote
OLENKA120909
пише: Порушено вимоги. Документ з таким файлом 2600..... вже існує. Змініть номер документа і імя файла та повторно відправте

Де саме треба міняти, бо в мене така ж ситуація?
Quote
BAPBAPA
Добрый день.
Регистрировал ли кто-либо НН через "кабинет"? Подписываю в порядке, который диктует "кабинет", приходит квитанция "невірна послідовність підписів" . Может кто-то сталкивался с таким? Шо робить?)

В мене вчора була така ж сама ситуація. В електронному кабінет звеху з правої сторони є користувач і біля нього є трикутник. В трикутнику є кнопка "налаштування" заходите і де підписи стоять галочки. Заберіть галочки бухгалтер і печатка. Повторно зайдіть у кабінет і реєструйте.
Lin@ [ Відповісти приватно ]
Re: Регистрация НН через электронный кабинет плательщика нове 11 липень, 2017 12:06
выгружаете в формате .xml
в ЕКП "Введення звытності" выбираете период, там есть в левом углу кнопочка "Створити запит" нажимаете выбираете "Податкова накладна" - "Створити" и вверху панель и кнопка "Завантажити"


Спасибо.
А повторно надо скопировать? Бо не принято
А как правильно настроить если подписівает налоговую бух?
Ставлю в настройках птичку возле буха, возле дир не удаляется.
Quote
IREN
А как правильно настроить если подписівает налоговую бух?
Ставлю в настройках птичку возле буха, возле дир не удаляется.

то то и оно
начала в ЕКП директором подписывать
подскажите а возможно ли зарегистрированую НН из кабинета перенести в медок ?
Quote
KsenjD
подскажите а возможно ли зарегистрированую НН из кабинета перенести в медок ?
выгрузите в в формате .xml и импортируйте в медок
скачиваю xml с кабинета - импорт в медок - статус налоговой импортированая - я так понимаю должен стоять статус зарегисрированая и в Витяге она есть eye rolling smiley
Если зарегистрированная, надо делать не импорт из файла, а запрос из ЕРПН.
С ключами АЦСК «Україна» в ЕКП не пускает, "Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP". Только у меня?
Quote
dron
С ключами АЦСК «Україна» в ЕКП не пускает, "Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP". Только у меня?
И у меня...(((
Попробовала конвертировать ключ - всё равно не пускает.....и вчера не пускал.....
Lin@
olex

Спасибо!
НН втянулась в медок через Витяг
Quote
dron
Блокирует податкова?
О, только что пустил !
Quote
nikon
Quote
dron
Блокирует податкова?
О, только что пустил !
тоже.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000776