Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Куди подавати звітність? confused smiley

Відправлено користувачем Askim_Elena 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Дуже велике прохання допоможіть мені розібратись.
Підприємство було зареєстроване 03.03.2017 в ДПІ Шевченківського району м. Києва
Діяльності підприємство не вело, найманих працівників не було.
05.05.2017 р. підприємство змінило юридичну адресу і перереєструвалося в ДПІ Голосіївського району м. Києва
Тут найняли директора. І пішла повна плутанина.
Податкова декларацію платника податку 3 групи (юридичні особи) подали в Шевченківську податкову
Повідомлення про прийняття працівника на роботу 19.05.17 теж подали в Шевченківську податкову
Звіт ЄСВ за травень 2017 - подали в Шевченківську податкову
Звіт ЄСВ за червень 2017 - подали в Голосіївську податкову
1ДФ за 2 квартал 2017 р. - подали в Шевченківську податкову
Звіт ЄСВ за липень 2017 - теж подали в Голосіївську податкову

Куди правильно подавати звіти?
Та куди правильно оплачувати податки?
так наче все вірно подавали
Я просто не розумію куди мені зараз подавати ЄСВ?
Та куди подавати 1 ДФ?
Перед чим подавали у дві різні податкові та налоги платили теж так ЄСВ у Голосієва а ПДФО та ВЗ в Шевченківську


ви в кабінеті гляньте реквізити і район там де розрахунки з бюджетом
знаю, що ЄСВ подається і платиться у нову за основним місцем реєстрації, а все інше - у стару ДФС , до кінця року

от тільки за грудень і рік - сама не знаю точно, по ідеї все що подається після 31.12 - у нову
у разі переїзду юрособи в інший адміністративний район:

1) звітність про суми нарахованого єдиного внеску подають і сплачують єдиний внесок за новим місцем узяття на облік;

2) подання декларацій із ПДВ, звітності з податку на прибуток, податкових розрахунків за ф. № 1ДФ та сплата цих податків здійснюють за попереднім місцеперебуванням (неосновним місце обліку) до закінчення бюджетного року, а з 1 січня наступного року — за новим місцеперебуванням (основним місцем обліку).

До речі, це правило стосується всієї податкової звітності та сплати податків;

3) повідомлення про прийняття працівника на роботу подають до територіальних органів ДФСУ за місцем обліку їх як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Тобто за новим місцеперебуванням.
почитайте офиц разьяснение
[kyiv.sfs.gov.ua]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00025199999999992