Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Отчет неприбыльных за 2017й

Відправлено користувачем Black_cat 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
И снова здравствуйте,
по традиции, новый год - новая форма отчета grinning smiley
подскажите, кто куда ставит:
1) целевое финансирование (гранты): 1.7 или 1.11?
2) доходы от оказания услуг, которые прописаны в уставе: 1.5 (это пункт только для религиозных или для всех?) или 1.11?
3) расходы по грантам и на уставную деятельность: 2.3 (это пункт только для религиозных или для всех?) или 2.6?
неужели еще никто не сдавал?eye rolling smiley
Добрий день.Мене також цікавить питання:пункт 1.5 (вартість товарів,робіт,послуг) в звіті про використання доходів неприбуткової організації це тільки для релігійних? или для всіх?
или проставлять доходи 1.11 інші доходи?
А тоді витрати рядок 2.3(вартість активів...)
дякую.підскажіть будь ласка.


Добрый день.
Сама искала порядок заполнения. На сайте www.ufb.org.ua нашла такое вот разъяснение: [www.ufb.org.ua].
Пишут, что:

" спираючись на норми Закону України «Про благодійну діяльність і благодійні організації» щодо визначення благодійного гранту як цільової допомоги у формі валютних цінностей, яка має бути використана бенефіціаром протягом строку, визначеного благодійником, і підлягає поверненню благодійнику як поворотна фінансова допомога, вважаємо логічним відображення:
- отриманого гранту - у розділі І Звіту «Доходи неприбуткової організації» у рядку 1.5 «Вартість активів (коштів або майна), вартість товарів (робіт, послуг), отриманих для реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених установчими документами,та/або для здійснення неприбуткової (добродійної) діяльності, передбаченої законом для релігійних організацій».
- суми витрат коштів отриманого гранту за цільовим призначенням - у розділі ІІ Звіту «Видатки (витрати) неприбуткової організації» у рядку 2.3 «Вартість активів (коштів або майна), вартість товарів (робіт, послуг), використаних (переданих) для фінансування видатків на утримання неприбуткової організації, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених її установчими документами,та/абодля здійснення неприбуткової (добродійної) діяльності, передбаченої законом для релігійних організацій».

Мне тоже кажется, что п. 1.5 не только для религиозных организаций.

Еще пишут, что "Податковим Кодексом України не передбачено відповідальності за арифметичні та методологічні помилки в податковій декларації, які не призвели до заниження податкових зобов’язань чи завищення від’ємного значення об’єкту оподаткування, і для неприбуткових організацій, що не є платниками податку на прибуток, головним і принциповим є використання отриманих коштів, майна тощо за цільовим призначенням у відповідності до вимог чинного законодавства".
Но все же рекомендуют обратиться за индивидуальной налоговой консультацией.
В прошлом году на сайте Дебет-Кредит было такое разъяснение:

Частина І Звіту
У розділі «Доходи неприбуткової організації», як і раніше, наводиться інформація про всі доходи неприбуткової організації, за джерелами їх виникнення. Але в цьому розділі було зменшено кількість рядків для заповнення: з 16 до 11.
Так, виключено рядок 1.9 «вступні, членські та цільові внески». Однак для відображення цих сум залишено рядок «разові, періодичні, цільові внески та відрахування засновників і членів», що тепер отримав новий код 1.7 замість старого 1.8.

Також було виключено рядки:
1.4 – Кошти або майно, що надходять до бюджетних установ як компенсація вартості отриманих державних послуг;
1.5 – доходи бюджетних установ від надання платних послуг, пов’язаних з їх основною статутною діяльністю;
1.6 – Інші надходження, що зараховуються до складу кошторисів бюджетної установи.
1.10 - доходи від продажу товарів, виконання робіт, надання послуг, які пропагують принципи та ідеї, для захисту яких було створено неприбуткову організацію
1.12 - доходи від надання культових послуг
Взамін було додано рядок 1.5, в якому відображається сума коштів, вартість майна, товарів, що були отримані для реалізації мети та напрямів діяльності, визначених установчими документами, та для здійснення неприбуткової діяльності, передбаченої законом для релігійних організацій. Тобто фактично цей рядок було введено для сум, що раніше відображались у виключених рядках 1.4-1.6, 1.10 та 1.12.

Розділ «Видатки (витрати) неприбуткової організації», як і раніше, містить шість рядків. Але зміст деяких з цих рядків змінено.
Бюджетні організації, як й раніше, заповнюють щодо своїх витрат рядки 2.1 та 2.2 (за загальним фондом і спеціальним фондом відповідно).

Всі інші неприбуткові організації свої витрати тепер будуть відображати наступним чином:
- в рядку 2.3 зазначається вартість активів (коштів або майна), вартість товарів (робіт, послуг) використаних (переданих) для фінансування видатків на утримання неприбуткової організації, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених її установчими документами, та/або для здійснення неприбуткової (добродійної) діяльності, передбаченої законом для релігійних організацій;
...
[news.dtkt.ua]
В июле было ещё письмо налоговой (лист ДФСУ від 19.07.2017 р. № 19001/7/99-99-15-02-01-17)
[docs.dtkt.ua]
Мне кажется, что налоговая по нормальному не умеет объяснять какие суммы в какой строке они хотят видеть, но может кому-то и пригодится это письмо.
Добрий день.Підскажіть, будь ласка, неприбуткова організація (код 048) отримала дохід за 2017 рік від основної діяльності та витратить на статутну діяльність.як позатати це у фін.рез та балансі як нерозпод.прибуток?
чи обкладається дохід неприб.організ. податком на прибуток?витрачений на стат.дічльність.як показати у звіті неприбуткових доходи більш ніж витрати.Чи ДФС прицмає?
Кто может разъяснить в чем разница между гр. 1.5 и гр. 1.6 отчета не прибыльных. В течении года БФ получали безвозмездно и деньги и имущество, я никак не могу понять где именно их отражать?
Доброе утро. Подскажите пожалуйста на 17г. есть остаток на счету где его показать в отчёте по неприбыльным организациям? А то у меня получается что расходы превышают доходы!((((. И соответственно меня интересует фин отчёт по неприбыльщикам, может кто-то поделиться как заполняли его, остаток на счету куда и фин результат должен =0? Всем спасибо за ответы! Хорошего дня!
null_1, в отчете по неприбыльщиками Вы нигде не показываете остаток на текущем счету в банке. В фин.отчетности показываете точно также как и прибыльщики, т.е. в строке Актива баланса "гроші та їх еквіваленти".
У неприбыльщиков расходы= доходы
Упрощенно (без ОС, депозитов)
377 - 484 = 100 тыс. начислено членские взносы
311 - 377 = 70 тыс. получено членских взносов
791 - 8,9 класс = 70 тыс. потратили
484 - 719 - 70 тыс. (доходи в сумме понесённых затрат)
719 - 791 - отнесение доходов на фин.результат

Если Вы потратили больше чем получили т.е. использовали остаток денег на счету, то все равно доходы = затраты ( на начало периода у Вас не только остаток денег на счету, но и должен быть остаток на 484 счету (или 69). Я все оставляю в конце года на 48, но читала, что можно и переносить на 69.
В личку скину интересную статью, почитаете.
Спасибо вам большое за ответ, malinak1@ukr.net, это моя почта, если не сложно скиньте туда статью. Ещё раз человеческое спасибо!
null_1, отправила ссылку на статью Вам в личку на этом форуме, а также продублировала на вашу электр.почту.
В целях безопасности лучше не выкладывайте адрес электр. почты на форумах, такие вещи надо через личные сообщения передавать. Почитайте в интернете за спам-боты (вещь очень неприятная и опасная, если Вы дорожите своим эмайлом)
Добрий день! скиньте мені теж цю статтю... Будь-ласка!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

АвторизуватисьПовідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.000396