Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

РК

Відправлено користувачем yuliabar 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
РК
Доброго вечора! Підкажіть ,будь ласка.постачальник виписав покупцю РК мінусове12.12.2018р , покупець зареєстрував 15.02.2019р.В який місяць декларації постачальник може РК включити в січень чи лютий.Завчасно Дякую.
Re: РК
РК була зареєстрована невчасно
Re: РК
Запомните одно простое правило по просроченным НН и РК - главное, чтобы бюджет не пострадал.
Все, что увеличивает сумму к оплате в бюджет, включается в декларацию раньше, т.е. по дате выписки.
Все, что уменьшает сумму к оплате в бюджет, включается в декларацию позже, т.е. по дате регистрации.
У поставщика минусовый РК уменьшает обязательства, значит включается по дате регистрации в февраль.


Re: РК
Дуже вам дякую.
Re: РК
Доброго дня! Виписана податкова накладна на покупця 12.02.2019 , ціна товара завищена . Виписую РК 28.02.2019 з кодом причини 101, сьогодні покупець реєструє. Все проходить лютим.-мій варіант. Або: Покупець вимагає забрати накладну 12.02.2019 і виписати правильно, але ж буде штраф і покупець її тільки в березень включає. Правильно?
Re: РК
Доброго дня! У мене також питання по РК. Сьогодні відправила на реєстрацію РК з кодом 101, Не прийняли. Пишуть Документ не прийнято. Попередження-Розрахунок коригування містить від 'ємну суму ПДВ. Може у когось була така проблема.
Re: РК
Quote
335369
Доброго дня! У мене також питання по РК. Сьогодні відправила на реєстрацію РК з кодом 101, Не прийняли. Пишуть Документ не прийнято. Попередження-Розрахунок коригування містить від 'ємну суму ПДВ. Може у когось була така проблема.
Минусовые регистрирует покупатель
Крестик поставили?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000324