В Германии дискутируют о возврате армейского призыва Полный фарш: 3 необычных рецепта фаршированных перцев После Ивана Купала жара резко пойдет на спад Зеленский требует от правоохранителей не допустить эскалации уличного насилия ВОЗ прекратила испытания препаратов от COVID-19 В Украину идет резкое похолодание Президент принял участие в торжествах по случаю Дня ВМС ВСУ СБУ блокировала масштабный сбыт контрафактных сигарет в районе проведения ООС Сейчас мир воюет технологиями, а не количеством штыков — командующий ВМС В Украине за сутки подтвердили еще 823 случая COVID-19
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Єдиний податок, юридич.підприємство

Відправлено користувачем Lanna_l@ukr.net 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підприємство формує Спрощений фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва (форми № 1-мс і № 2-мс), знаходиться на єдиному податку та подає Податкову декларацію платника єдиного податку третьої групи (юридичні особи).
Чи повинна сума доходу з Податкової декларації збігатися із Звітом про фін результати форма 2.
Скажіть, будь ласка, а чому вона має збігатись за зовсім різних методик розрахунку?
Не те, що не повинна, а навіть майже нереально, щоб вона збігалась.
Дохід у фінзвітності йде по відвантаженню, дохід для ЄП - по касовому методу. Збігатися вони можуть лише якщо все, що сплачено відвантажено в тому ж періоді.


Ок, згодна. Тим більше, що податковий і бухгалтерський це різне. Але ж податкова запитує чому різниця.
А ще мені не зрозуміло, що робити в такому випадку, коли заключено договір одного підприємства з іншим про те що, наприклад, ми Замовники, а вони Виконавці, які приймають кошти від людини.
Наприклад 100 грн. людина прийшла заплатила в касу Виконавця.
З них 20 грн. витрати на доставку. (доставку буде здіснювати виконавець)
А 80 грн. повертає виконавець замовнику.
Бо такий вид розрахунків записаний в договорі.
З договора: "Послуги з доставки оплачує замовник.... факт про надання послуг підверджується документом, який Виконавець надає Замовнику.
Різниця, тобто 20 грн., при надходженні коштів залишається на рахунку виконавця й замовнику не перераховується."
Вони дають первинний документ про виконання послуг.
Тобто 100 грн, я ставлю в дохід. 20 грн на витрати.
А Податок з чого платити з 100 грн. чи з 80 грн. Мені в касу прийшло тільки 80 грн.
Якби не цей пункт в договорі тоді все було б зрозуміло. Вони заплатили б нам 100 грн. Я б оподаткувала їх. І повернула б назад 20 грн. за послуги.
Та це неможливо. Договір підписано. І переробляти його ніхто не буде.

Дякую тому хто допоможе.
Недобрий договір, дуже схоже на бартер, який на єдиному податку заборонено. Легко можна злетіти з ЄП.
Думаю, для перестраховки треба в дохід ставити 100 грн. Це як з еквайрингом, там банк теж комісію віднімає та на рахунок різницю перераховує.
Дуже недобрий договір. Але ж це не бартер і грошей немає на рахунку. Дуже сумно.
А вам, дякую.
Бартер, не бартер, але:

291.6. Платники єдиного податку першої - третьої груп повинні здійснювати розрахунки за відвантажені товари (виконані роботи, надані послуги) виключно в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій).

298.2.3. Платники єдиного податку зобов'язані перейти на сплату інших податків і зборів, визначених цим Кодексом, у таких випадках та в строки:
...
4) у разі застосування платником єдиного податку іншого способу розрахунків, ніж зазначені у пункті 291.6 статті 291 цього Кодексу, - з першого числа місяця, наступного за податковим (звітним) періодом, у якому допущено такий спосіб розрахунків;
Ок. Неспокійно недарма.confused smiley А щоб ви порадили заплатити й залишатися далі на єдиному податку, поки що?
Платити податок з 100 грн, авось пронесе. Принаймні можна буде спробувати доказати, що бюджет не постраждав, тому порушення немає.
Буду на це сподіватися. Приємно, що є з ким поговорити і отримати пораду. ДЯКУЮ!!!!!!!!!!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000291