Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

1ДФ звітна нова

Відправлено користувачем ViktorUA 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
1ДФ звітна нова
Підкажіть по 1ДФ.
Здав звітну нову (коригував військовий збір), а рядки в розділі 1 не видалив, лишилися як і в звітній. Це тепер у мене дані задвояться чи якщо не було нулів в 9-му стовбчику, то нічого не буде?
Дякую.
Re: 1ДФ звітна нова
Re: 1ДФ звітна нова
Тобто з огляду на те, що я фактично подав звіт два рази на одні й ті самі суми, мені тепер треба в рядку на виключення ставити задвоєну суму, а в рядку на включення правильну? І військовий я не ставлю взагалі?
Чи існує механізм перевірки як в кінцевому підсумку виглядає звіт після всіх уточнень?


Re: 1ДФ звітна нова
Думаю, будет достаточно подать нову звитну (если сегодня успеете), с теми же строками, что и в первой новой звитной и с 1 в последней колонке. Без военного сбора.
Механизма нет, налоговики и сами не сразу видят. Наши, например, когда звонят по задвоению или ошибкам, говорят, что им из Киева инфу скидывают о несоответствиях. Разве что, послать кого-то из работников в налоговую за справкой о доходах, в ней будет видно, задвоилось или нет.
Re: 1ДФ звітна нова
Quote
Blick
Думаю, будет достаточно подать нову звитну (если сегодня успеете), с теми же строками, что и в первой новой звитной и с 1 в последней колонке. Без военного сбора.
Нову вже напевно не встигаю. Тобто подаю уточнюючу, як першу звітну, тільки з одиницями в кінці, щоб суми зменшилися в два рази? Я правильно зрозумів?
Re: 1ДФ звітна нова
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030299999999994