Надзвичайники попереджають українців про грозу: у яких областях вируватиме негода "Як у себе вдома жили": росіянка розплакалася через вимушене переселення з Криму У Москві пенсіонерка "здала" сусідку-українку: наслухалася пропагандистів У більшості областей очікуються дощі та грози, вдень до +33° Якщо Росія не може захистити небо над Кримом, то й решта територій РФ безпорадна перед українською зброєю – експерт Україна може святкувати перемогу вже навесні: генерал назвав умову ЗСУ завдали удару по мосту поблизу Каховської ГЕС: у чому його важливість Українців попередили про грозу 11 серпня У Росії використовують лідерів етнічних меншин для мобілізації добровольців – ISW Путін з мертвим снігуром: унікальну марку презентували в Запоріжжі
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Допомога на час карантину в 1ДФ

Відправлено користувачем Tetyana 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрий день. Чи показується виплата допомоги на час карантину (8000грн.) в 1ДФ?
Допомога робітникам? Я так розумію, вони самі ту допомогу отримували, не через роботодавця, так що вважаю, що не треба.
У квітні та травні отримували допомогу робітникам 2/3 окладу від ЦЗ, вона йшла через підприємство, її в 1ДФ показувала з кодом 128.


Доброго дня, здала звіт 1 дф і карантинну допомогу не показувала. А тут натрапила на таку статтю...
[news.dtkt.ua]
Не дочитали статью.

Від редакції: Але податковим агентом таких доходів є ПФУ. Тому саме він має відображати в додатку 4ДФ ці суми та відправляти їх до ДПС.
Доброго дня, а якщо отримуємо допомогу кожний місяць (подаємо відомості про осіб, щодо яких виконуються вимоги частини третьої статті 471 Закону України “Про зайнятість населення, ) як його паказувати в додатку 1 рядок 101 та рядок 105. об'єднанної звітності, В нас за січень всі не працювали, Я нічого не ставила, при перевірці свариться, та просить вказати кількість осіб.
В додатку 1 по ЄСВ за січень я показала 3 чол. за свій рахунок і 3 чол. відносини (14 гр.в труд.віднос.) але в гр.16-17 нулі. Що робити, може хто підскаже де помилка в мене. Дякую всім.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039800000000001