Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

єсв уточнюючий

Відправлено користувачем koshuk22 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
єсв уточнюючий
Доброго дня!
Намагаюся подати єсв уточнюючий. Не паказала працівника, що був у відпустці за власний рахунок.
Звіт пише про помилку "кількість з ознакою 1 не відповідає з ознакою 0"
Адже рядка зовсім не було.
Як тут вірно вказати ?
Будь ласка допоможіть.
Re: єсв уточнюючий
Quote
koshuk22
Доброго дня!
Намагаюся подати єсв уточнюючий. Не паказала працівника, що був у відпустці за власний рахунок.
Звіт пише про помилку "кількість з ознакою 1 не відповідає з ознакою 0"
Адже рядка зовсім не було.
Як тут вірно вказати ?
Будь ласка допоможіть.
1 - це виключення рядка
0 - це додавання.

До того ж, в додатку 1 виправлення помилки ще роблять через код типу нарахувань 2 або 3
Re: єсв уточнюючий
Quote
Seebea

Доброго дня!
Намагаюся подати єсв уточнюючий. Не паказала працівника, що був у відпустці за власний рахунок.
Звіт пише про помилку "кількість з ознакою 1 не відповідає з ознакою 0"
Адже рядка зовсім не було.
Як тут вірно вказати ?
Будь ласка допоможіть.
1 - це виключення рядка
0 - це додавання.

До того ж, в додатку 1 виправлення помилки ще роблять через код типу нарахувань 2 або 3

То ж у мене лише додавання рядка (0). А програма хоче щоб і виключення було...


Re: єсв уточнюючий
Quote
koshuk22


Доброго дня!
Намагаюся подати єсв уточнюючий. Не паказала працівника, що був у відпустці за власний рахунок.
Звіт пише про помилку "кількість з ознакою 1 не відповідає з ознакою 0"
Адже рядка зовсім не було.
Як тут вірно вказати ?
Будь ласка допоможіть.
1 - це виключення рядка
0 - це додавання.

До того ж, в додатку 1 виправлення помилки ще роблять через код типу нарахувань 2 або 3

То ж у мене лише додавання рядка (0). А програма хоче щоб і виключення було...
Просто помилка "кількість з ознакою 1 не відповідає з ознакою 0" має двояке трактування.

Спробуйте через КТН тоді без заповнення колонки з ознакою 0 або 1.
Re: єсв уточнюючий
Quote
Seebea



Доброго дня!
Намагаюся подати єсв уточнюючий. Не паказала працівника, що був у відпустці за власний рахунок.
Звіт пише про помилку "кількість з ознакою 1 не відповідає з ознакою 0"
Адже рядка зовсім не було.
Як тут вірно вказати ?
Будь ласка допоможіть.
1 - це виключення рядка
0 - це додавання.

До того ж, в додатку 1 виправлення помилки ще роблять через код типу нарахувань 2 або 3


То ж у мене лише додавання рядка (0). А програма хоче щоб і виключення було...
Просто помилка "кількість з ознакою 1 не відповідає з ознакою 0" має двояке трактування.

Спробуйте через КТН тоді без заповнення колонки з ознакою 0 або 1.

Дякую! але не розумію, що таке КТН..
Re: єсв уточнюючий
Quote
Seebea

Доброго дня!
Намагаюся подати єсв уточнюючий. Не паказала працівника, що був у відпустці за власний рахунок.
Звіт пише про помилку "кількість з ознакою 1 не відповідає з ознакою 0"
Адже рядка зовсім не було.
Як тут вірно вказати ?
Будь ласка допоможіть.
1 - це виключення рядка
0 - це додавання.

До того ж, в додатку 1 виправлення помилки ще роблять через код типу нарахувань 2 або 3
Графа 10, якщо не помиляюсь. Там, ще код 13 для донарахованого ЄСВ або 10 для відпустки вказують
Re: єсв уточнюючий
Quote
Seebea


Доброго дня!
Намагаюся подати єсв уточнюючий. Не паказала працівника, що був у відпустці за власний рахунок.
Звіт пише про помилку "кількість з ознакою 1 не відповідає з ознакою 0"
Адже рядка зовсім не було.
Як тут вірно вказати ?
Будь ласка допоможіть.
1 - це виключення рядка
0 - це додавання.

До того ж, в додатку 1 виправлення помилки ще роблять через код типу нарахувань 2 або 3
Графа 10, якщо не помиляюсь. Там, ще код 13 для донарахованого ЄСВ або 10 для відпустки вказують
Дякую
Re: єсв уточнюючий
Ребята, подскажите, в чем может быть ошибка. Подаю звитну нову, хочу исправить ошибку пр начислении отпускных, все время выдает:
не знайдено рядка із
повним співпадінням всіх реквізитів та сум у попередніх
розрахунках за цей звітний період.

Уже перепробовала все возможные варианты. Что может быть?
Пишуть скрізь шо виправлення через 0 і 1 не проходять.
Треба з кодами 2 і 3 заповнювати. Але як конкретно не підкажу.
В мене нема такого - тому поки не вникала...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: єсв уточнюючий
почитала подробнее об исправлении ошибки, с помощью кода 2 или 3, можно только в уточненке, при звитной новой нет(((
Re: єсв уточнюючий
Quote
mironira
почитала подробнее об исправлении ошибки, с помощью кода 2 или 3, можно только в уточненке, при звитной новой нет(((
В звітній новій подаєте тільки ті додатки, в яких виправляєте помилку. І показуєте лише того співробітника, по кому виправляєте помилку. Повністю копіюєте старий рядок, ставите код 1
Вводите нові правильні дані і ставите код 0.
Re: єсв уточнюючий
Quote
Seebea

почитала подробнее об исправлении ошибки, с помощью кода 2 или 3, можно только в уточненке, при звитной новой нет(((
В звітній новій подаєте тільки ті додатки, в яких виправляєте помилку. І показуєте лише того співробітника, по кому виправляєте помилку. Повністю копіюєте старий рядок, ставите код 1
Вводите нові правильні дані і ставите код 0.
Якщо одночасно 0 і 1 ставити має пройти. Код 2 і 3 - це для Д1, якщо вище описаний метод не підходить або якщо треба додати рядок, якого не було.

Для 4дф точно працює, а от Д1 я не пам'ятаю. Зараз пошукаю. Колись, мені здається, в мене була схожа ситуація.
Re: єсв уточнюючий
Quote
Seebea


почитала подробнее об исправлении ошибки, с помощью кода 2 или 3, можно только в уточненке, при звитной новой нет(((
В звітній новій подаєте тільки ті додатки, в яких виправляєте помилку. І показуєте лише того співробітника, по кому виправляєте помилку. Повністю копіюєте старий рядок, ставите код 1
Вводите нові правильні дані і ставите код 0.
Якщо одночасно 0 і 1 ставити має пройти. Код 2 і 3 - це для Д1, якщо вище описаний метод не підходить або якщо треба додати рядок, якого не було.

Для 4дф точно працює, а от Д1 я не пам'ятаю. Зараз пошукаю. Колись, мені здається, в мене була схожа ситуація.
2 квартал 2021 року
Новий звітний
Додаток Д1 повністю повторила рядок по працівнику зі старими даними (менша сума) з кодом 1
Новий рядок з новими даними (більша сума) з кодом 0
Додаток 4дф аналогічно.
В податковому розрахунку у відповідній колонці зазначено суми різниці по зп, і по ЄСВ.

Є відмітка, що звіт перевірений. Дзвінків ні від ПФУ, ні з податкової не було.
Re: єсв уточнюючий
Quote
koshuk22



Доброго дня!
Намагаюся подати єсв уточнюючий. Не паказала працівника, що був у відпустці за власний рахунок.
Звіт пише про помилку "кількість з ознакою 1 не відповідає з ознакою 0"
Адже рядка зовсім не було.
Як тут вірно вказати ?
Будь ласка допоможіть.
1 - це виключення рядка
0 - це додавання.

До того ж, в додатку 1 виправлення помилки ще роблять через код типу нарахувань 2 або 3
Графа 10, якщо не помиляюсь. Там, ще код 13 для донарахованого ЄСВ або 10 для відпустки вказують
Дякую

Ніяк не справлюся з цим уточнюючим розрахунком....
Нічого не нараховую, Код типу нарахувань 2 чи 3 не можу застосувати..
просто в звіті не показала, що працівник був у відпустці за власний рахунок
Виключення рядка немає
А додавання без виключення не приймає
Дурдом якийсь..
Re: єсв уточнюючий
Quote
koshuk22




Доброго дня!
Намагаюся подати єсв уточнюючий. Не паказала працівника, що був у відпустці за власний рахунок.
Звіт пише про помилку "кількість з ознакою 1 не відповідає з ознакою 0"
Адже рядка зовсім не було.
Як тут вірно вказати ?
Будь ласка допоможіть.
1 - це виключення рядка
0 - це додавання.

До того ж, в додатку 1 виправлення помилки ще роблять через код типу нарахувань 2 або 3
Графа 10, якщо не помиляюсь. Там, ще код 13 для донарахованого ЄСВ або 10 для відпустки вказують
Дякую

Ніяк не справлюся з цим уточнюючим розрахунком....
Нічого не нараховую, Код типу нарахувань 2 чи 3 не можу застосувати..
просто в звіті не показала, що працівник був у відпустці за власний рахунок
Виключення рядка немає
А додавання без виключення не приймає
Дурдом якийсь..
На практиці з пропущеним рядком не стикалася. Скрізь знаходжу, що:
для введення нового або пропущеного рядка потрібно повністю заповнити всі його графи й у графі 9 проставити "0"

Можливо, помилка в чомусь іншому - в квитанціях по об'єднаному звіті дуже розмиті роз'яснення щодо помилок.
У Вас основна частина буде майже порожня, тільки адреса і додаток Д1 відмічений? В додатку Д1 один рядок з кодом 0 без ктн 2 чи 3?

Помилка вказана в квитанції про неприйняття чи мова про перевірку Медка до подання?
Re: єсв уточнюючий
Quote
Seebea





Доброго дня!
Намагаюся подати єсв уточнюючий. Не паказала працівника, що був у відпустці за власний рахунок.
Звіт пише про помилку "кількість з ознакою 1 не відповідає з ознакою 0"
Адже рядка зовсім не було.
Як тут вірно вказати ?
Будь ласка допоможіть.
1 - це виключення рядка
0 - це додавання.

До того ж, в додатку 1 виправлення помилки ще роблять через код типу нарахувань 2 або 3
Графа 10, якщо не помиляюсь. Там, ще код 13 для донарахованого ЄСВ або 10 для відпустки вказують
Дякую

Ніяк не справлюся з цим уточнюючим розрахунком....
Нічого не нараховую, Код типу нарахувань 2 чи 3 не можу застосувати..
просто в звіті не показала, що працівник був у відпустці за власний рахунок
Виключення рядка немає
А додавання без виключення не приймає
Дурдом якийсь..
На практиці з пропущеним рядком не стикалася. Скрізь знаходжу, що:
для введення нового або пропущеного рядка потрібно повністю заповнити всі його графи й у графі 9 проставити "0"

Можливо, помилка в чомусь іншому - в квитанціях по об'єднаному звіті дуже розмиті роз'яснення щодо помилок.
У Вас основна частина буде майже порожня, тільки адреса і додаток Д1 відмічений? В додатку Д1 один рядок з кодом 0 без ктн 2 чи 3?

Помилка вказана в квитанції про неприйняття чи мова про перевірку Медка до подання?

Так, медок кажи про помилку при відправленні. Та податкова не приймає.
Квит. 2 помилка:
"Ознака(0/1)" яких зазначено "0" не співпадає з кількістю рядків в полі яких зазначено "1".
Re: єсв уточнюючий
Quote
koshuk22






Доброго дня!
Намагаюся подати єсв уточнюючий. Не паказала працівника, що був у відпустці за власний рахунок.
Звіт пише про помилку "кількість з ознакою 1 не відповідає з ознакою 0"
Адже рядка зовсім не було.
Як тут вірно вказати ?
Будь ласка допоможіть.
1 - це виключення рядка
0 - це додавання.

До того ж, в додатку 1 виправлення помилки ще роблять через код типу нарахувань 2 або 3
Графа 10, якщо не помиляюсь. Там, ще код 13 для донарахованого ЄСВ або 10 для відпустки вказують
Дякую

Ніяк не справлюся з цим уточнюючим розрахунком....
Нічого не нараховую, Код типу нарахувань 2 чи 3 не можу застосувати..
просто в звіті не показала, що працівник був у відпустці за власний рахунок
Виключення рядка немає
А додавання без виключення не приймає
Дурдом якийсь..
На практиці з пропущеним рядком не стикалася. Скрізь знаходжу, що:
для введення нового або пропущеного рядка потрібно повністю заповнити всі його графи й у графі 9 проставити "0"

Можливо, помилка в чомусь іншому - в квитанціях по об'єднаному звіті дуже розмиті роз'яснення щодо помилок.
У Вас основна частина буде майже порожня, тільки адреса і додаток Д1 відмічений? В додатку Д1 один рядок з кодом 0 без ктн 2 чи 3?

Помилка вказана в квитанції про неприйняття чи мова про перевірку Медка до подання?

Так, медок кажи про помилку при відправленні. Та податкова не приймає.
Квит. 2 помилка:
"Ознака(0/1)" яких зазначено "0" не співпадає з кількістю рядків в полі яких зазначено "1".
Створила в Медку звіт з кодом 0 без 1 і навпаки свариться (на іншому форумі про цю помилку писали ще в 2021 році і жодного рішення, одні питання).
Прибрала 0, поставила КТН 2 - Медок не свариться. Далі не знаю - відправляти не буду)

Якщо не пробували уточнюючи з КТН 2 без ознаки 0, то відправте. Як варіант, той же КТН 2 тільки в наступний звітний об'єднаний звіт, як виправлення помилки попереднього періоду.
А ні, то шукайте контакти вашого пенсійного і уточнюйте у них.
В мене така ж ситуація, пробувала по різному, кого тільки не питала, всі розводять руками .
А в пенсійному сказали проставити 0 і звіт пройде.
Якщо хтось справився з уточненням , підкажіть будь-ласка.
Доброго дня. Була ідентична помилка.Дзвонила в техвідділ пенсійного , сказали , що помилку вже не виправити. Без нарахування зп, працівника про якого забули (у відпустці без збереження зп ) не покажеш.
Re: єсв уточнюючий
Доброго дня! Хто проходив тему про " у загальній чатині рядки 07-110 на заповнюються"
Здала уточнюючий з додатком 5. В додатку немає помилок ,а Податковий розрахунок вказує цей текст. Ставила крестики,ноліки,прочерки.Не приймає.
Re: єсв уточнюючий
Була подібна помилка, здавала уточнюючий тому що не змогла подати заявку на нарахування дикретних ( не має трудових відносин) .
Катигорія -1
Тин нарахування -2 ,
запов стобч 13 та 14 .
Re: єсв уточнюючий
Звільнили працівника в березні, але "упустили" цей факт, сплачували податки та подавали звітність за 2 і 3 квартал.
Виплавила ситуацію, не зовсім вірно, але як вже вийшло.

Правила уточнень.
До уточнюючої декларації подаються лише додатки, які потребують виправлень. По 1 додатку на кожен місяць в 1 уточнюючій декларації.

Якщо із додатком із ПДФВ/військовому податку все зрозуміло, виправляємо як старий звіт 1ДФ
через вилучення невірних данних повністю (дублюємо рядок із вже зданої декларації, зазначаємо в останньому стовпчику 1) і додавання вірних даних замість вилучених (новий рядок позначаємо в останньому стовпчику таблиці 0)

Додаток 5 по тому ж принципу подаємо, просто зазначила рядок який треба додати із 0 в останньому стовпчику таблиці (називається "Ознака")

Із додатком 1 прийшлось погратися.
В додатку зазначала 3 рядки.
- виправляла нараховану суму, в стовпчику 09 "Код типу нарахуваннь" поставила символ 3, стовпчик 14 "Кількість днів перебування в трудових відносинах" пустий, стовпчик 16 і 17 в мене однакові, бо зарплатня не перевищує мінімалку, отже тут сума зайво нарахованої зарплати, а в стовпчик 20 відповідно зайво нарахований ЄСВ (ту суму, що треба сторнувати), всі інші рядки заповнила звичайним порядком, останній стовпчик "Ознака" пустий
- виправляла кількість днів перебування в трудових відносинах через останній стовпчик "Ознака"
з ознакою 1 в цьому останньому стовпчику продублювала рядок повністю із помилкової декларації (тобто суми повні зазначила нарахування зарплати і ЄСВ)
з ознакою 0 - такий самий рядок із вірною кількістю днів перебування в трудових відносинах.
Але дні перебування в трудових відносинах в електронному кабінеті пенсійного фонду зазначаються не згідно мною зазначеної кількості, я думаю, що прога порахувала пропорційно сама. Чому так, не знаю.

В головному документі рядки 061-110 мають бути пустими. Виправлення сум здійснюються лише в частині ЄСВ. В моєму випадку на зменшення сум я використовувала рядки 6, 6.1, 7, 8

Отже в 2 кварталі я подавала податковий розрахунок із 3 додатками, по 1 Додаток 1, Додаток 4ДФ, Додаток 5

В 3 кварталі розрахунок із 3 Додатками 1 та із 3 Додатками 4ДФ (додаток 5 виправляти не має сенсу, бо звільнення зазначено уточнюючим додатком попереднього кварталу)
В Додатках 1 вже не вийшов фінт із заповненням рядка на вилучення даних про кількість днів перебування в трудових відносинах. Прога приймає рядки із заповненним останнім стовпчиком "Ознака" в цьому додатку лише парно. Якщо є рядок на вилучення з 1, то має бути і з рядком із новими даними на заміну з 0. Отже на мою думку виправлення не вірне. Але після того робила запит на інформацію про трудовий стаж робітниці, дані про трудовий стаж завершуються березнем. Отже най не зовсім коректно, але виправила.

Маю надію, що мої досліди будуть комусь корисні.
Цікаві думки фахівців з виправленнь) Може є ідеї, що можна було б зробити інакше, або на додачу до зробленого. Може листа якогось в пенсійний фонд написати пояснюючого, щоб до підприємця не було зайвих питань.
Re: єсв уточнюючий
колись також намагалась додати співробітників. ніяк не вдавалось . в пенсійонму проконсультували, що додати майже неможливо. тому що в звітному новому
запізно , а в уточнюючому дійсно вимагає парні строчки одну з ознакою 0 а іншу з 1. Виправляти порадили так - в наступному кварталі додати працівника в перший місяць з типом нарахування 2. Суму нарахування ставимо. а от кількість днів перебування в трудовому договорі не пускає . але ж нарахування пройшло.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040600000000002