Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

персонификация в бумажном виде

Відправлено користувачем Morchela 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
на фирме работает 4 человека и соответственно подаваться будет персонификация по этим 4 работникам. Как отстоять своё право на сдачу отчёта в бумажном виде? У нас нет возможности сдавать на диске в электронном варианте.
Заранее всем благодарна за помощь
До 5 чол. включно приймають на бумажних носіях.
Якщо протягом року працює 4 людини і відповідно бланків інданих 4шт, якщо більше - електронний носій. Якщо більше 5 теж можна в паперовому здати але треба правильно попроситись smiling smiley.


але треба правильно попроситись
================================
так хоть скажите, как это "правильно"
это значит не бесплатноsmiling smiley
а якщо працює 3 людини і 1 звільнили в лютому, індані по ній також здавати? а що писати за березень- звільнено?
здавати , 2 міс заповнювати
Свет-Лана Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> это значит не бесплатноsmiling smiley
================
а-а, так это старо, как мир, я думала что-то может другое
Я посала письмо о том что прошу принять на бум.носителе...в связи с отсутсвием техники..или можете другую причину указать....вобщем письмо зарегестрировала в приемной и с ним сдала отчет за спасиба и пожалуста.
_Juliya
"Я посала письмо о том что прошу принять на бум.носителе...в связи с отсутсвием техники..или можете другую причину указать....вобщем письмо зарегестрировала в приемной и с ним сдала отчет за спасиба и пожалуста. " Я думаю этот вариант правильнейsmiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034000000000001