Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Новые бланки

Відправлено користувачем Юлия333 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Новые бланки
Подскажите, изминились ли бланки отчетности в фонды (пенсион., соцстрах, беезрботица, несчастный) за 2 квартал ( только что из отпуска).Если да, киньте сылочку, где можно скачать.Спасибо
Re: Новые бланки
Не чего не мянялось во 2 квартале.
Re: Новые бланки
а в безроб-тя додали строку - про загальну суму фактичних витрат на оплату праці і все? більше змін у звіта не було?


Re: Новые бланки
//а в безроб-тя додали строку - про загальну суму фактичних витрат на оплату праці і все? більше змін у звіта не було?

ее еще в 1-м квартала добавили
Re: Новые бланки
я знаю, просто перші звіти з 2 кварталу smiling smiley, тобто крім цього змін не було? дякую.
Re: Новые бланки
У мене попередній бухгалтер запповнюючи звіт по безробіттю, нгаписав заборгованість на 1 коп більше, помилково. Перераховано вірно тобто на 1 коп меньше. Я заповнюю звіт, мені вірну суму вже писати чи краще тянути ту 1 коп, тобто ставити невірно?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00027100000000002