Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

1-ДФ - и невыплаченная з/пл - посогите разобраться

Відправлено користувачем badajchik 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день. Помогите советом, у меня такая ситуация впервые. За второй квартал начислена з/пл за апрель, май, июнь. Выплачена же апрельская - 01 июня, майская - 01 июля, и июньская, скорее всего, будет выплачена до 20 июля. Так вот в чём я засомневалась: в 1-ДФ в графе "сумма выплаченного дохода" какую сумму мне ставить - за 1 месяц или за все 3. Ведь в разъяснениях по заполнению этого отчёта в п.п. 3.3. написано, что ... Заробітна плата, що виплачується у встановлені терміни в наступному місяці, повинна бути відображена в податковому розрахунку за той період, у який входить попередній місяць, за який заробітна плата була нарахована.
Но а как же тогда разъяснения по заполнению этого отчёта в п.п. 3.3. написано, что ... Заробітна плата, що виплачується у встановлені терміни в наступному місяці, повинна бути відображена в податковому розрахунку за той період, у який входить попередній місяць, за який заробітна плата була нарахована. Ведь если я выплачу июньскую з/пл у июле, это будет нормально и по логике составителей документа я её должна включать в "уплаченную" в июне?


а якщо зарплата за 2-й квартал не виплачувалась взагалі, чи потрібно здавати звіт 1-ДФ?
если была начислена зарплата,то сдавать 1-ДФ надо,у вас будет заполнена колонка сумма нарачисленного дохода и колонка сумма утриманного податку(начисленного и перечисленого) т.к.даже если зарплата не выплачивалась налог вы должны заплатить до 30-текущего месяца по - любому.А колонка сумма выплаченой з/п прочерк
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041899999999999