Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

оплата роялті нерезиденту и Декларация по НДС

Відправлено користувачем nikak123 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Кто сталкивался и знает. Я плачу роялті нерезиденту за услуги. НДС не начисляю( нет оснований). Надо куда-то писать сумму роялті??.Вроде надо в 13.3 по налоговому кредиту. Но есть момент: вот что я нашла " необхідно зазначити, так це те, що сума рядків з 13.1 по 13.3 колонки «А» повинна відповідати сумі послуг, отриманих у попередньому подат­ковому періоді, від нерезидента на митній території України, які передбачається використати в господарській діяльності підприємства, але по операціях, які не підлягають оподаткуванню або звільнені від оподаткування. " ЧТо это значит??
Я в Украине получаю от своих клиентов роялті за лицензии без НДС, и плачу роялті нерезиденту без НДС. Может лучше вообще не указывать в декларации роялти выплаченные нерезиденту??
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00025799999999998