Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Як грамотно зробити помилку в декл з ПДВ?

Відправлено користувачем ganish 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Порадьте щось, бо вже час здаватися ))) До сплати виходить велика сумма ПДВ. Коштів на сплату податку є в три рази менше. Як можна помилково завищити податковий кредит з ПДВ, щоб не зачіпати Дод,5? Думаю, чи можна завищити суму ПДВ, сплачену митним органам? В наступній декларації плануємо самостійно виправити помилку, і доплатити все що передбачалося. Чи може якісь є інші методи відстрочити сплату ПЗ?
Не трогайте лучше про таможню. У них таможенная база есть, а там наверное платежи всех видно. Проверка раньше придет, чем успеете ошибку исправить.


или показать коригуванням + НК как арифмет.ошибка прошлых периодов (в дод. 5 не пойдет)

в след. м-цах вернуть и начислить 5%
Kahovka,
Ви маєте на увазі рядок 16.1 ???
Є думка, що він також обов’язково прив’язаний до контрагента.

Допоможіть хто зтикався, будь ласка!

як варіант можна взяти відстрочення у примусов, але часу вже немає, можна спробувати підійти у відділ примусового стягнення з листом, може й відстрочать/розстрочать... якщо цікавить, можу в своїй податковій проконсультуватися.
если охота заниматься садо-мазо..: завысить НО через рядок "инши", потом "ой, надо же, кака ашипка подкралась..."

Я прошу прощения, коллеги : завысить НК ( с понятно какой целью)

ДУЖЕ ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ.

Рядок інші - найкраще рішення, але мабуть приймуть рішення через рядок 16.1, бо виникає питання, а що що ж це за придбання таке було і чому ніде більше не відображена така закупка за готівку.

Я согласна с Монной Нонной. Лучше занизить НО. Доплатите штраф...

__________________________________________
Покупаю за 100, продаю за 500, и на эти 5 % живу.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034499999999998