Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Первая отчетность

Відправлено користувачем Tiana 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Первая отчетность
Подскажите, пожалуйста, если предприятие зарегистрировано в августе 2009 г., первым отчетным периодом для декл. по прибыли будет 3-й квартал?
Re: Первая отчетность
4-й!
А по поиску пробовали поискать? Здесь каждый день кто-то задает подобный вопрос!!!

****************************************************************************************************************************
Re: Первая отчетность
А не 11 месяцев?
Пробовала...не нашла.


Tiana Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> А не 11 месяцев?
> Пробовала...не нашла.


Есть инспектор в налоговой Вашего р-на, думаю спросить там целесообразнее, но мой ответ: вы сдаёте декларацию за 3-й кв-л. Прикиньте логически, вы знаете что у вас небыло ВД в 3 кв-ле, а налоговая нет. Сдайте с прочерками.
О, инспектор - это голова! smiling smiley

11 месяцев - это вообще не налоговый период....

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Монна Нонна Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> О, инспектор - это голова! smiling smiley
>
> 11 месяцев - это вообще не налоговый период....


Зря иронизируете! У нас в Шевченковской очень компетентный специалист, не все они безтолковые
компетентный специалист, не все они безтолковые //
гггsmiling smiley
Re: Первая отчетность
Ну да...целесообразнее! Не знаю, как у вас, а у нас инспектора в налоговой не те люди, которые консультируют.
Ну позвонила я, она трубку швырнула с фразой "По телефону не консультирую", чё-то не очень хочется переться в этот "приятный" огран к этой мымре, чтобы задать один вопрос.
А вообще, по идее, где это можно найти, наверное в Законе о прибыли?
Михаил Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> компетентный специалист, не все они безтолковые
> //
> гггsmiling smiley


Компетентна не в вопросах ведения учёта, а в вопросах сроков подачи, правильности заполнения, сроков уплаты. Это иногда облегчает жизнь!
Tiana Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> А вообще, по идее, где это можно найти, наверное в
> Законе о прибыли?

Конечно smiling smiley
И в порядке заполнения и подання деклараций...

\\ Ну позвонила я, она трубку швырнула с фразой "По телефону не консультирую"
Я ее понимаю.
Когда меня отвлекают от работы по дурацким вопросам, я могу и убить smiling smiley)))

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Re: Первая отчетность
Ну да, конечно! Они у нас очень занятые...а тут всякие, да еще и с дурацкими вопросами! smiling smiley
11 мес в єтом году ПОКА не предусмотрено
Михаил Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> 11 мес в єтом году ПОКА не предусмотрено


А отменено? нет, тогда предусотрено. Гроши собрать в конце года, всятое дело!
Tiana Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Ну да, конечно! Они у нас очень занятые...а тут
> всякие, да еще и с дурацкими вопросами! smiling smiley


за 3-й кв-л подавайте! Просто Ваш кв-л неполный( с августа)!
Щодо подання звітності

Відповідно до п. 11.1 ст. 11 Закону № 334/94-ВР платники податку на прибуток підприємств використовують такі податкові періоди: календарні квартал, півріччя, три квартали, рік.

Податковий період новоствореного підприємства починається з першого календарного дня податкового періоду і закінчується останнім календарним днем податкового періоду (крім виробників сільськогосподарської продукції, визначених ст. 14 цього Закону, для яких річний податковий період починається з 1 липня поточного звітного (бюджетного) року.

У разі коли новоствореного платника податків взято на облік у податковому органі як платника цього податку посередині податкового періоду протягом певного календарного кварталу, то перший звітний податковий період складається з частини поточного календарного кварталу взяття його на облік (яка починається з дати його взяття на податковий облік та закінчується останнім календарним днем цього поточного календарного кварталу) та з повного календарного кварталу, наступного за поточним.

Наприклад, новостворене підприємство зареєстровано 15.03.2009 р. – першим звітним податковим періодом для такого платника буде період з 15.03.2009 р. по 30.06.2009 р.
ІринаДан Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Михаил Автор рядків:
> --------------------------------------------------
> -----
> > 11 мес в єтом году ПОКА не предусмотрено
>
>
> А отменено? нет, тогда предусотрено. Гроши собрать
> в конце года, всятое дело!


Так оно ж бюджетом на каждый год вроде устанавливается

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Конечно за 3-й.

_______________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."

___________________________________________________________
"Дебет с кредитом не сходится, а человек с человеком всегда сойдется."
Re: Первая отчетность
Закон про прибуток - п. 11.1 - передостанній абзац - У разі коли особа береться на облік податковим органом як платник цього податку всередині податкового періоду, то перший звітний податковий період розпочинається з дати, на яку припадає початок такого обліку, та закінчується останнім календарним днем наступного податкового періоду.

щодо 11 місяців на 2009 рік - поки що не передбачено. smiling smiley

Минулий рік було в Законі про прибуток - п. 22.13. У 2008 році платники податку за результатами одинадцяти місяців 2008 року зобов'язані подати декларацію, складену за правилами, встановленими для повного податкового періоду, з урахуванням приросту (убутку) матеріальних запасів за одинадцять місяців 2008 року, суми амортизаційних відрахувань, нарахованих за три квартали поточного року, та двох третин амортизаційних відрахувань четвертого кварталу цього року і сплатити податкове зобов'язання, нараховане згідно із зазначеною декларацією у строки, встановлені законом для місячного податкового періоду.

Попередні роки - дійсно Дербюджетами

Re: Первая отчетность
Алиссия Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Конечно за 3-й.

Так таки за 4-й!

****************************************************************************************************************************
Re: Первая отчетность
Не могу догнать, декларацию в 2009 за 11 мес подаем или нет??

Прасцыте..
100% согласна с Галей.
Отчет за 4 квартал.
В этом году нет отчета за 11 месяцев.

Прочитайте пожалуста инструкцию по декларации по налогу на прыбыль.
ІринаДан Автор рядків:
-------------------------------------------------------

> Есть инспектор в налоговой Вашего р-на, думаю
> спросить там целесообразнее, но мой ответ: вы
> сдаёте декларацию за 3-й кв-л. Прикиньте
> логически, вы знаете что у вас небыло ВД в 3
> кв-ле, а налоговая нет. Сдайте с прочерками.


За третій квартал не потрібно здавати декларацію. Уточніть в інспектора чи за 11 місяців, чи за 4-й квартал зразу.
Першим звітним періодом для новоствореної фірми для складання Декларації з податку на прибуток - є період з моменту реєстрації по останню дату наступного кварталу. Тобто береться перший неповний квартал + наступний повний.
"Знатокам" единого налога и оттопыреного мизинца лучше в налог на прибыль не соваться. smiling smiley
С неправильными советами.

-----------------------------------------------------------
Я люблю тебя, жизнь, и надеюсь, что это взаимно! smiling smiley

Если каждый человек сделал счастливым хотя бы одного - себя, мир был бы полон счастливыми людьми!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00038300000000002