Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Вихідний номер страхувальника ??? что єто в отчете ПФ?

Відправлено користувачем Махериня 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Lika_k Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Я, как и многие другие, ставили 1


спасибо большоеsmiling smiley


не обязательно. хотите пишите сами..№ 1, 10, 400 итд.
Некоторые предприятия регистрируют свою отчетность в журнале исходящей документации. Вот они и пишут туда свой номер. Так сказали на семинаре в Пенсионном Фонде.
это как бы № исходящей корреспонденции
по положению о заполнении отчёта, № 26-1, от 05.11.2009р. "Про порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованих внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування органам Пенсійного фонду України"


п.2.24. Якщо страхувальник здійснює реєстрацію вихідної кореспонденції, на кожному аркуші звіту зазначається реєстраційний номер відповідно до журналу реєстрації вихідної документації страхувальника. Всі аркуші документів нумеруються та комплектуються відповідальною особою страхувальника.

Аудиторская фирма "Золотой Лев" [www.goldenlion.kiev.ua]
Я не можу поставити жодного знаку у документі хоча курсив підсвічується. Підкажіть, це якась помилка?
я ставлю номер месяца, за который подается отчет
Quote
milena_var
я ставлю номер месяца, за который подается отчет

я тоже так делаю
Quote
ogromna
Я не можу поставити жодного знаку у документі хоча курсив підсвічується. Підкажіть, це якась помилка?
Ставить № треба тільки в ярлику
как же сделать этот ярлык???? у меня открывается додаток 5 , дальше выбираю документ для заполнения и все . Как поставить этот номер ??? или сделать ярлык чтобы его поставить
Ярлык - это перечень таблиц, в нем номер нужно ставить, и в таблицу он уже автоматически попадает.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000475