Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Годовая персонификация 2009 по електронке

Відправлено користувачем sunghost 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Годовую персонификацию отправлял в конце февраля. Точно так же пришла только квитанция №1 - и побеспокойтесь о получении №2, которой ни слуху, ни духу. Вчера звонил в пенсионный - там сказали, что персонификация так и принята 26-м февраля и очень удивились, что я не получил вторую квитанцию.
Попутно всплыл другой вопрос - отдел доходов ПФ очень удивился, как это я сдал персонификацию без их, так сказать, позволения и затребовали, чтобы я лично пришел к ним и сдал форму 26. Так вот - а эту форму можно сдать через БэстЗвит и что в ней заполнять , если я был весь год на едином налоге и никаких доплат до мин. взноса (то, что требует наш ПФ) не делал?
Годовая 2009 персонификация...
2 человека без кода как их сдать инданные что пишем подскажите

URL=http://ru.smiley4you.com/anime/22/][/URL]Всем удачи
Ленусик Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> Годовая 2009 персонификация...
> 2 человека без кода как их сдать инданные что
> пишем подскажите

По старому, отдельно на бумажечке...

Не падай духом где-попало!


Можно для несведущих отдельно по поводу людей без кода: 1)в электронном виде не сдаем? 2) сдаем в бумажном варианте КАК (на бланке ИНДАНИ??, а что пишем в поле для кода?)?
Спасибо.
учите матчасть:
Реквізит 06. Номер облікової картки ЗО за ДРФО ДПА: зазначається номер, що відповідає ідентифікаційному номеру фізичної особи згідно з довідкою Державної податкової адміністрації з Державного реєстру фізичних осіб.
Для застрахованих осіб, які з релігійних переконань відмовилися від ідентифікаційного номеру (ДРФО), про що мають відповідну відмітку у паспорті, зазначаються дані свідоцтва про загальнообов'язкове державне соціальне страхування: серія та номер (NNN XXXXXX – три літери, пробіл, шість цифр).
У разі відсутності у застрахованої особи ідентифікаційного номеру (ДРФО) та свідоцтва про загальнообов’язкове державне соціальне страхування, зазначаються паспортні дані в форматі БКNNXXXXXX – українські літери БК (константа), дві літери серії паспорту та шість цифр номеру паспорту (з ведучими нулями).
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034299999999998