Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ВІДМОВА У ПРИЙНЯТТІ ЗВІТНОСТІ ОРГАНАМИ ДПІ

Відправлено користувачем nika1980 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ПІД ЧАС ПОДАННЯ ЗВІТНОСТІ В ОРГАНИ ДПІ МЕНІ БУЛО ВІДМОВЛЕНО У ЇЇ ПРИЙНЯТТІ У ЗВ"ЯЗКУ ІЗ ТИМ, ЩО Я НЕ ЗНАХОДЖУСЬ У БАЗІ ДАНИХ ПРО КЕРІВНИЙ СКЛАД. АЛЕ Я ТАМ І НЕ МОЖУ ЗНАХОДИТИСЬ ТАК ЯК НЕ Є КЕРІВНИКОМ ЧИ ГОЛ.БУХГАЛТЕРОМ, А ПРОСТО БУХГАЛТЕР, НА ЩО МЕНІ ВІДПОВІЛИ, ЩО МЕНІ НЕОБХІДНА ДОВІРЕНІСТЬ НА ПОДАННЯ ЗВІТНОСТІ. ПІДКАЖІТЬ ,БУДЬ-ЛАСКА, ЧИ ХТОСЬ ЗТИКАВСЯ З ТАКИМ ІДІОТИЗМОМ І ЧИ ПРАВОМІРНА ВИМОГА ОПЕРАЦІОНІСТА З ПРИЙОМУ ЗВІТНОСТІ, ТА ЯК ПРАВИЛЬНО МЕНІ ЧИНИТИ В ТАКИХ СИТУАЦІЯХ.

"МЫ НЕ ТО, ЧТО О СЕБЕ ДУМАЕМ, НО ТО, ЧТО ДУМАЕМ,-ЭТО И ЕСТЬ МЫ"
а какой это город и район? не сталкивалась с таким.....
такой бред был прошлым летом, ситуацию эту урегулировали, есть какие-то аргументы и у нас, но вот к сожалению не помню где читала...........


а на какой нормативный документ они ссылаются при отказе принять отчет? Если я не ошибаюсь, то у нас ни один документ данный вопрос, т.е. запрет принять отчет у бухгалтера (не главного), курьера и т.д.не регулирует, а их внутренние бумжки сами пусть изучают.
ВОНИ НІ НА ЩО НЕ ЗСИЛАЮТЬСЯ, ПРОСТО ВИСТАВЛЯЮТЬ ЗА ДВЕРІ, ПРАВДА, КУЛЬТУРНО З ОБГРУНТОВАНОЮ ВІДПОВІДДЮ: "МИ У ВАС ЗВІТ НЕ ПРИЙМЕМО, НЕХАЙ ПІДХОДЯТЬ ІВАНОВ АБО ПЕТРОВА". ОСЬ І ВСЕ. БУНТУВАТИ - ЦЕ ВСЕ ОДНО ЩО БОРОТИСЯ З ВІТРОВИМИ МЛИНАМИ.

"МЫ НЕ ТО, ЧТО О СЕБЕ ДУМАЕМ, НО ТО, ЧТО ДУМАЕМ,-ЭТО И ЕСТЬ МЫ"
в таких случаях нужно для начала ФИО тех инспекторов, которые не принимают, ну и 2181

4.1.2. Прийняття податкової декларації є обов'язком контролюючого органу. Податкова декларація приймається без попередньої перевірки зазначених у ній показників через канцелярію, чий статус визначається відповідним нормативно-правовим актом. Відмова службової (посадової) особи контролюючого органу прийняти податкову декларацію з будь-яких причин або висування нею будь-яких передумов щодо такого прийняття (включаючи зміну показників такої декларації, зменшення або скасування від'ємного значення об'єктів оподаткування, сум бюджетних відшкодувань, незаконного збільшення податкових зобов'язань тощо) забороняється та розцінюється як перевищення службових повноважень такою особою, що тягне за собою її дисциплінарну та матеріальну відповідальність у порядку, визначеному законом.

Якщо службова (посадова) особа контролюючого органу порушує норми абзацу першого цього підпункту, платник податків зобов'язаний до закінчення граничного строку подання декларації надіслати таку декларацію поштою з описом вкладеного та повідомленням про вручення, до якої долучається заява на ім'я керівника відповідного контролюючого органу, складена у довільній формі, із зазначенням прізвища службової (посадової) особи, яка відмовилася прийняти декларацію, та/або із зазначенням дати такої відмови. При цьому декларація вважається поданою в момент її вручення пошті, а граничний десятиденний строк, встановлений для поштових відправлень підпунктом 4.1.7, не застосовується.
если вы являетесь работником предприятия, то имеете ПОЛНОе право здавать отчеты
ВЕЛИКЕ СПАСИБІ ВАМ buh!. ЯК КАЗАВ ЧЕХОВ, ПОРА ВИДАВЛЮВАТИ ІЗ СЕБЕ РАБА, ТОДІ МЕНШЕ БУДЕ ПИХАТИХ ЛЮДЕЙ.
nika1980 Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> ПІД ЧАС ПОДАННЯ ЗВІТНОСТІ В ОРГАНИ ДПІ МЕНІ БУЛО
> ВІДМОВЛЕНО У ЇЇ ПРИЙНЯТТІ У ЗВ"ЯЗКУ ІЗ ТИМ, ЩО Я
> НЕ ЗНАХОДЖУСЬ У БАЗІ ДАНИХ ПРО КЕРІВНИЙ СКЛАД. АЛЕ
> Я ТАМ І НЕ МОЖУ ЗНАХОДИТИСЬ ТАК ЯК НЕ Є КЕРІВНИКОМ
> ЧИ ГОЛ.БУХГАЛТЕРОМ, А ПРОСТО БУХГАЛТЕР, НА ЩО МЕНІ
> ВІДПОВІЛИ, ЩО МЕНІ НЕОБХІДНА ДОВІРЕНІСТЬ НА
> ПОДАННЯ ЗВІТНОСТІ. ПІДКАЖІТЬ ,БУДЬ-ЛАСКА, ЧИ ХТОСЬ
> ЗТИКАВСЯ З ТАКИМ ІДІОТИЗМОМ І ЧИ ПРАВОМІРНА ВИМОГА
> ОПЕРАЦІОНІСТА З ПРИЙОМУ ЗВІТНОСТІ, ТА ЯК ПРАВИЛЬНО
> МЕНІ ЧИНИТИ В ТАКИХ СИТУАЦІЯХ.
______________________________________________________________

Я также, как и все могу Вас заверить, что не имели права!....в этом случае...
Но иногда требуют доверенность от директора предприятия на право сдачи/приема отчетности...Так что Вам мой совет-носите с собой, на всякий случай, доверенность на себя /без даты/, но с указанием паспортных данных, ну и паспорт естественно всегда должен быть при Вас....
Тихоня, могу с вами несогласиться, довереность нужна во многих других ситуациях, но только не в выше изложенной

nika1980, у вас еще уйма времени, я понимаю, по такой жаре организмы наши работают неохотно, но неполенитесь узнать хотябы имя-отчество, № каб, № окошка, дату, время, когда вам отказали в приеме, отправьте с уведромлением о вручении с описью и приложите письмо на имя начальника, где объясните ситуацию. В этом случае датой здачи днеларации считается дата вручения отчета почте на отправку
Удачи
Спасибо, всем за полезную информацию.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034199999999995