Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

обязательные реквизиты в декл. НДС

Відправлено користувачем buh! 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Жовтневая налоговая, Днепропетровск

Прислали письмо, что наша дека НДС не признана как налоговая декларация, потому что на 4 странице декларации нами не указаны строчки, к которым подается додаток 5(расшифровка контрагентов)

Что-то я недоганяю, это что обязательный реквизит? или я действительно ничего непонимаю

Перелік обов’язкових реквізитів визначено у п. п. 4.1.3 наказу ДПА України №250 від 15.04.08.
«…під обов’язковими реквізитами розуміються:
-тип документу (звітний, уточнюючий, звітний новий);
-звітний (податковий) період;
-назва платника;
-код платника згідно з Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 січня 1996 року № 118 “Про створення Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України”, або реєстраційний (обліковий) номер з ТРДПАУ для юридичної особи;
-код виду економічної діяльності (КВЕД);
-код форми власності;
-код органу місцевого самоврядування за КОАТУУ (якщо передбачено формою);
-ідентифікаційний номер згідно з ДРФО або в разі відмови від нього серія та номер паспорту для фізичної особи;
-реєстраційний (обліковий) номер платника в разі спільної (сумісної) діяльності;
-місцезнаходження платника;
-ОДПС, до якого подається звітність;
-індивідуальний податковий номер та номер свідоцтва про реєстрацію для платників ПДВ;
-дата подання звіту (або дата заповнення – в залежності від форми);
-ініціали, прізвища та ідентифікаційні номери посадових осіб для звітів, в яких це передбачено формою;
-підписи цих осіб, засвідчені печаткою…»
Сразу катайте на них жалобу. Многие 4-ю страницу вообще не заполняют. А может они проверяют Вашу реакцию? Но честно єто насмехательство с их стороні.
Н А К А З
N 166 від 30.05.97 Про затвердження форми податкової декларації та Порядку її заповнення і подання


4.3. Податкова звітність, отримана контролюючим органом від платника податків як податкова декларація, що заповнена ним всупереч правилам, зазначеним у затвердженому порядку її заповнення, може бути не визнана таким контролюючим органом як податкова декларація, якщо в ній не зазначено обов'язкових реквізитів, її не підписано відповідними посадовими особами, не скріплено печаткою платника податків. У цьому разі, якщо контролюючий орган звертається до платника податків з письмовою пропозицією (письмове звернення надсилається поштою з повідомленням про його вручення) надати нову податкову декларацію з виправленими показниками (із зазначенням підстав неприйняття попередньої), то такий платник податків має право:
надати таку нову декларацію разом зі сплатою відповідного штрафу;
оскаржити рішення податкового органу в порядку апеляційного узгодження.


да это все я знаю, меня смущает правомерность не признания с их стороны

"..якщо в ній не зазначено обов'язкових реквізитів.."

в ихним же приказе дается перечень обязательных реквизитов и там этого реквизита нет

правда в письме они про штраф, ПОКА, ни слова, просят только взамен прислать с отображением строк к которым подаются приложения
buh! Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> да это все я знаю, меня смущает правомерность не
> признания с их стороны
>
> "..якщо в ній не зазначено обов'язкових
> реквізитів.."
>
> в ихним же приказе дается перечень обязательных
> реквизитов и там этого реквизита нет
>
> правда в письме они про штраф, ПОКА, ни слова,
>

Твоя первая фраза: "Прислали письмо, что наша дека НДС не признана как налоговая декларация"
На это мой намек:
"оскаржити рішення податкового органу в порядку апеляційного узгодження."
Ну раз просят прислать другую и за это не применят 170 грн. штрафа, то почему бы не прислать?
созвонились, говорят, что у них по этому поводе была проверка, вот они всем, кто эти строки не указал, послали такие письма

мы тоже послали

делать им нечего, я думаю, что не одни мы на эти строки внимания не обращали...........теперь будем обращать
Видишь, не так страшен черт как кажется! :-)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034199999999998