Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Новий зв1т у М1нф1н для тих, хто займається ювелірними виробами.

Відправлено користувачем Тетяна 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 7    Сторінки: Попередні1234567Наступна


Доброго дня.ВИшдіть і мені, будь-ласка, форму в екселі. taros.sofi@gmail.com
Дякую
Підкажіть. Можна ще 19-20 піти на пошту і відіслати цінним листом з повідомленням про вручення?. А якщо по електронці, то як буде підтвердження про здачу звіту? В принципі це ніде не прописано. Дякую.
1. отчет в ёкселе отправила, сообщите, получили ли?
2. в прошлый раз Минфин (звонили в консультацию) говорил о том, что на почтовом штемпеле допускается дата НЕ ПОЗЖЕ 20-го, тобишь, граничное время отправки - 20-е. Как сейчас - без понятия.
3. Вы заходили по ссылке на сайт МФУ? Что там об этом пишут? Думаю, ничего они опять не продумали до конца, поэтому ни про ключи, ни про подтверждение получения эл. отчета речи не идет. Кстати, а как с остальными отчетами. кот Вы сдаете в эл. виде (или не сдаете ничего?)? Как там с подтверждением?

ИТОГ: звонить в МФУ по поводу п.п.2 и 3 и уточнять

------------------------------------------------------------------------
кому Бог не дал, с того и черту взять нечего!
Телефонувала у Мінфін.Сказали, що можна і в електронному вигляді- прийде від них файлик- підтвердження. Але у паперовому вигляді повинно бути також обов*язково. Можна відправляти і 20-го.
Бугага!!!! Вот вам и сдача в электронном виде! Ну это только у нас возможно: сдайте и в электронном (шоб мы не мучились и не забивали в базу руцями), и в бумажном (шоб подшить у папочку).
Песец.

Тетяна, спасибо, что позвонили в МФУ. Кстати, долго дозванивались?
Вот свезло так свезло!

------------------------------------------------------------------------
кому Бог не дал, с того и черту взять нечего!
А у розділі 3 з *Реалізовано* вказується загальна сума реалізації? * Реалізовано на умовах договорів комісії*- це те, за що вже надійшли кошти, чи взагалі відвантажено на комісію? ТОбто *Реалізовано* + * Реалізовано на умовах договорів комісії*= загальна сума реалізації за весь період
Нет, не так!

Посмотрите, "реализовано" и * Реалізовано на умовах договорів комісії* - это разные шапочки таблицы

т.е. если по остаткам: п. 13 = п.1 + п.3 - п.7

п. 14 = п.2 + п.6 - п.11

------------------------------------------------------------------------
кому Бог не дал, с того и черту взять нечего!
не булькаетsmiling smiley

------------------------------------------------------------------------
кому Бог не дал, с того и черту взять нечего!
А якщо ми відвантажуємо товар на умовах договору комісії, то це не відображається? Як я вичитала, то п.2,6,11,14 стосуються тих фірм, хто отримав і реалізовує товар по договорах комісії. У нас же цей товар залишається нашою власністю.
І ще у порядку складання звітунаписано, що ті, хто займається оптовою торгівлею ювелірнимми виробами заповнюють розділи 3,5-7.
У п.6 Порядку* Про залишки, надходження, витрати та реалізацію алмазів* пише, що треба розділ заповнювати ,бо є вироби із вставками цього дорогоцінного каміння. Чи треба розділ 4 заповнювати, якщо реалізовуємо вироби із вставками діамантів?
Дякую.
Тетяна Автор рядків:
-------------------------------------------------------
> А якщо ми відвантажуємо товар на умовах договору
> комісії, то це не відображається? Як я вичитала,
> то п.2,6,11,14 стосуються тих фірм, хто отримав і
> реалізовує товар по договорах комісії. У нас же
> цей товар залишається нашою власністю.


Ну вот Вы сами и ответили


> І ще у порядку складання звітунаписано, що ті, хто
> займається оптовою торгівлею ювелірнимми виробами
> заповнюють розділи 3,5-7.

не поняла, что смущает?


> У п.6 Порядку* Про залишки, надходження, витрати
> та реалізацію алмазів* пише, що треба розділ
> заповнювати ,бо є вироби із вставками цього
> дорогоцінного каміння. Чи треба розділ 4
> заповнювати, якщо реалізовуємо вироби із вставками
> діамантів?


Роздил 4
столбец А "Назва алмазів і виробів з них", в нем строчки: Алмази необроблені, Алмази оброблені,Відходи від діамантового виробництва

Я трактую не как "в изделии", а если есть торговля КАМНЯМИ отдельно, не в изделиях, а просто камнями

Вы же показываете приход и реализацию ИЗДЕЛИЙ с ДК в последних двух разделах.


Пыс.Пыс. А попробуйте позвонить в МФУ и уточнить что ОНИ имели ввиду?

smiling smiley

------------------------------------------------------------------------
кому Бог не дал, с того и черту взять нечего!
Я насправді дуже вдячна особисто Вам за плідну співпрацю. Я впевнена, що ні в одній країні світу бухгалтерам так *весело* не буває. Успіху.
блин...... засмущалиsmiling smiley

------------------------------------------------------------------------
кому Бог не дал, с того и черту взять нечего!
Меня интересует, кто отражал и в каком разделе, покупку давальческого сырья в такой ситуации: ЧПешник покупает слиток в банке и отдает его на переработку на завод. Т.к. слиток он покупает как простое физлицо, то квитанция банка на покупку не именная. Кто в каком разделе отчета отражает такие операции:
1. купили слиток
2. отдали слиток в переработку на завод
3. з-д вернул остаток слитка


Делюсь, что узнала: возвраты от покупателей отражаются как приходы от поставщиков, в том же разделе
Источник: звонок в МФУ

------------------------------------------------------------------------
кому Бог не дал, с того и черту взять нечего!
//Делюсь, что узнала: возвраты от покупателей отражаются как приходы от поставщиков, в том же разделе
Источник: звонок в МФУ

гы-гы. М-да умники. а по комиссии возвраты где отображать???????

а по-поводу давалки. Я отображаю покупку слитка в банке в розделе 5 и прописываю там банк. Кстати, по-моему в инструкции в разделе, где описаны субъекты, подающие данное "счастье" не сказано, что банки его подают. Ну а в 3-м разделе я в разделе "надийшло з початку...." пишу то, что мне отдал завод в виде изделий. Если бы мне надо было заполнять раздел 1, то там бы я и отобразила че у меня из энтого слитка переработано и утеряно. Но в инструкции четко сказано, что его заполняют тока производители. Так что звиняйте, че наваяли, то и получите. Т.е. выпадает инфа об остатке у меня золота и о том, кто мне изделия сделал. Но що маемо...................

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
Доброго дня. Усіх зі святом. Хоча у нас і свята намагаються зіпсувати...
А як це усього за кодом? У них в роз*ясненнях пише«Усього за кодом» - є арифметичною сумою значень відповідних рядків розділу за одним кодом. У мене, наприклад є рядки з кодом 09,10,15- то як відображати? Я розумію, що просто треба все сплюсувати. Чи знову розписувати 09- сума, 10--сума,15- сума .
Дякую
//Чи знову розписувати 09- сума, 10--сума,15- сума .

да, именно так. Складывать суммы по кодам

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
С праздничком!

ГалчёNek Автор рядків:
-------------------------------------------------------

> гы-гы. М-да умники. а по комиссии возвраты где
> отображать???????

Вы имеете ввиду, что Вы давали на комиссию? Если по их логике - то нигде. Вы ж отражали реализацию только по получению денег? Тогда надо уменьшать реализацию ровно на сумму возврата...

(с отчаяньем) Боже, какая бредятина!

------------------------------------------------------------------------
кому Бог не дал, с того и черту взять нечего!
Ну шо, сдали? Фастайтесь!smiling smileysmiling smileysmiling smiley

------------------------------------------------------------------------
кому Бог не дал, с того и черту взять нечего!
тока шо курьера отправила :-)

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
На почту?winking smiley

------------------------------------------------------------------------
кому Бог не дал, с того и черту взять нечего!
О! Пожалуйста, расскажите подробнее, приезжает он на Грушевского, а дальше как? куда? Ему на отчете отметку ставят?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 5 з 7    Сторінки: Попередні1234567Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000527