Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Какие отчеты надо подавать новому ООО на общей системе

Відправлено користувачем yamasya 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите пожалуйста, какие отчеты нужно подавать новому ООО пока нет никакой деятельности кроме начисления минимальной з/п директору предприятия. А то после регистрации в голове каша smiling smiley никак не могу систематизировать что куда ???
Когда зарегистрировались и какая система налогооблажения?


А на платника ПДВ подавали заяву?
Якщо ні - то спіть спокійно до нового року.
Якщо так - дивлячись від якого числа буде ваше свідоцтво.
Якщо не з початку місяця - то там свої н'юанси.
Пошукаєте по форуму, уже відповідали.
А по зарплаті - тільки ПФ до 20 числа.
на НДС подавали заявку, свидетельство в процессе выдачи. А прибыль, ФСС, статистика?
Так тепер тільки за рік. І прибуток, і фонди. і статистика.
Ну, я думаю, свідоцтво ПДВ ви отримаєте в жовтні.
То за листопад потрібно буде подати деку по ПДВ
( в неї війде і кусок жовтня). Це в грудні.
Ну а в січні 2011 - дека ПДВ за грудень - до 20 січня.
Потім зарплатні фонди. ПФ, СС ФЗ - теж до 20 січня.
А звіт по нещастю - до 25 січня. Але дуже часто всі
фонди подовжують термін здачі.
Подім дека по прибутку - до 9 лютого.
Баланс - до 20 лютого. Але перед річним балансом
я завжди заходжу в статистику дізнатися, які нам ще
назначили здавати звіти, взяти бланки.
Я надіюсь Ви саме про це хотіли дізнатися?!
Да, огромное спасибо! Еще один маленький вопросик, к декларации по НДС, если она пустая, только зарплата выплаченная директору, какие то приложения нужно сдавать?
А чому дека по прибутку- до 9 лютого.??
ст.11.1
"У разі коли особа береться на облік податковим органом як платник цього податку всередині податкового періоду, то перший звітний податковий період розпочинається з дати, на яку припадає початок такого обліку, та закінчується останнім календарним днем наступного податкового періоду."
Тобто, платник зареєстрований у 4кв., то значить звітний буде1к.2011р. Чи не так?
Yamasya, если не секрет, в какой налоговой зарегистрировали предприятие?
Я вот открыла ООО на общей системе (г. Киев, Голос. р-н) еще 13/09/10, но свидетельство НДС еще не получила, один раз был отказ, потом хождения в налоговую милицию и теперь 01/10 буду заново подавать заявление на НДС.
У вас все просто было?
Я из Севастополя. Получили свидетельство без проблем.
А в наших не которых налоговых да же бланков нет на свидетельство НДС.
Добрый день! ПОМОГИТЕ пожалуйста!!!! Зарегистрировали предприятие октябрь 2011, а фин отчетность (упрощенный баланс и фин результаты) сдавались только 31 декабря и ВСЕ! Это годовая форма? Разве баланс не нужно сдавать ежеквартально? Предприятие пустышка (уставной фонд и все)
Надо сдавать ежеквартально до 25-го числа месяца следующего после отчетного квартала.
Відповідно до п.2 ст.13 Закону України «Про Бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» перший звітний період новоствореного підприємства може бути менш як 12 місяців , але не більше як 15 місяців.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036499999999995