На выходные украинцам прогнозируют заморозки, дожди и грозы Украинские военные сбили беспилотники оккупантов Сегодня в Украине День Победы над нацизмом во Второй мировой войне, а Европейский Союз отмечает День Европы. В США прогнозируют, что обломки китайской ракеты могут упасть на Землю В Україні на вихідних кардинально зміниться погода В Pfizer заявляют, что бедные страны не хотят закупать вакцину компании Пентагон подтвердил, что отслеживает падение китайской ракеты Зеленский: Пусть героизм украинцев во Второй мировой дает силу новому поколению наших воинов Без осадков, но с заморозками — погода в Украине на 9 мая 9 мая Украина отмечает День победы над нацизмом во Второй мировой войне
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Представництва відгукніться!!!!

Відправлено користувачем accountent 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 17 з 17    Сторінки: ПершаПопередні7891011121314151617
а налоговая вас хоть раз проверяла? а то у нас на носу проверка и аудиторы говорят что должны были подавать и что нам штраф светит за 2018 год
Якщо ви не комерційне представцництво звіт про трасферне ціноутворення не подається.
В соответствии с изменениями, внесенными в Налоговый кодекс Украины, которые вступили в силу 1 января 2021 года, нерезиденты, которые осуществляют свою деятельность на территории Украины через свои постоянные представительства обязаны встать на налоговый учет по местонахождению своего представительства.

Начиная с 1 января 2021 года нерезиденты (иностранные компании, организации), осуществляющие хозяйственную деятельность на территории Украины и/или которые должным образом аккредитовали (зарегистрировали, легализовали) на территории Украины обособленные подразделения, в том числе постоянные представительства, и по состоянию на 1 января 2021 года не состоят на учете в контролирующих органах, обязаны до 31 марта 2021 года подать в контролирующие органы документы для постановки их на учет в порядке, установленном п. 64.5 ст. 64 Кодекса.

Чи подавали документи на постановки на облік свого нерезидента?


Quote
accountent
Чи подавали документи на постановки на облік свого нерезидента?

Ні, не подавали. Плануємо радитися з юристами.
Піднімаю питання реєстрації нерезидентів представництвами. Наші аудитори вважають, що нерезидента необхідно реєструвати незалежно чи представництво постійне чи ні, при тому представництво знімають з обліку....
я прозванивала в налоговую, они утверждают , что регистрация нереза должна быть ,в не зависимости комерческое или некомерческое представительство. у меня не складывается картинка... если после регистр нерезе, представительство снимут с учета, то деятельности на представительстве( финансирование от материнской компании, и расходы( зарплата, оренда, маркетингов исследования ....) тоже не будет все передается на нерез Украины? И что с налогообложением?
Так, в мене теж не складається. Представництво ніби залишається як відобкремлений підрозділ. Але можливості зберегти свій статус некомерційного вже не буде. І в нерезидента будуть податки: ПДВ і прибуток, від продажів тієї продукції, що він продаватиме в Україну.
Є така ІПК : от 16.02.2021 г. N 562/ІПК/99-00-21-02-01-06
[www.profiwins.com.ua]
Можете почитати, багато корисного.

В кінці є таке :
Если представительство нерезидента не соответствует определению "постоянного представительства", приведенному в пп. 14.1.193 п. 14.1 ст. 14 Кодекса и не ведет хозяйственную деятельность, то такой нерезидент не обязан регистрироваться плательщиком налога на прибыль и подавать отчетность по этому налогу вместе с финансовой отчетностью.

Я вважаю, що все залежить не від того, як ви були зареєстровані до 2021р, а що Ви робите по факту. Якщо Ваш нерезидент отримує дохід від діяльності на території України, то його потрібно реєструвати.

Ще є така консультація з Ліги:
[biz.ligazakon.net]
Аудитори говорять, що якщо зареєструвати свого нерезидента, то можливості доказати, що представництво не комерційне не буде. torch73 а ви зареєстрували свого нерезидента? Ви комерційне представництво?
Ні, не реєстрували.
Ми некомерційне представництво і наш нерезидент не надає послуги в Україні і не отримує доходів з території України.
Зараз ще вивчаємо це питання, але надіюсь що нам непотрібно буде реєструвати нерезидента.

І як він має бути зареєстрований, той нерезидент? Як українська компанія - підприємство іноземного інвестора зі 100% іноземного капіталу?
Наш нерезидент теж послуги не надає, але продає товар в Україну. І ми не комерційне представництво. Теж поки не реєструємо, чекаємо роз"яснень. Нам аудитори сказали, що у випадку реєстрації нерезидента ставлять на облі, а представництво знімають з обліку. І поки сама податкова не знає, що це буде і як воно буде працювати.
Я так розумію, що цей закон і розробили для таких представництв, як Ваше.
Якщо Ваш нерезидент продає товар в Україну, то він отримує дохід з території України.
І в цьому випадку Ваше представництво має бути постійним, так як нерезидент може проводити діяльність в Україні виключно через своє представництво ( так було раніше).

У нас інша ситуація: наш нерезидент займається комерційною діяльністю виключно на території США, а тут він має некомерційне представництво, яке надає йому послуги допоміжного характеру та збір інформації, які не пов'язані з його основною діяльністю. Ну, це ми так думаємо, що вони не пов''язані, а як буде думати податкова - невідомо. Збір інформації - це окрема тема. Я був на семінарі Ліги по представництвам, так там говорилось, що судова практика признає послуги по збору інформації тільки для представництв інформаційних агентств...

Ми теж не знаємо, як правильно зробити
В нас були суди з цього приводу і ми виграли. Нерезидент через нас не зоов"язаний продавати. Ми теж створені для того, щоб збирати інфо для нерезидента і надавати послуги допоміжного характеру.
Ще є тема Підтримання поінформованості про материнську компанію (на випадок, якщо збору інформації не достатньо).
Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, ми будемо закривати представництво и аудитори сказали за всі роки здати звіти: баланс, фін результат, рух грош коштів та звіт про власний капітал. Як заповнити останній звіт, якщо було тільки фінансування від головної компанії?
Якщо ви були не постійним представництвом і ці звіти не подавали, то вам і не потрібно їх здавати.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 17 з 17    Сторінки: ПершаПопередні7891011121314151617
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043300000000002