Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сроки выплаты зарплаты
Подскажите, пожалуйста, соблюдаете ли вы сроки выплаты зарплаты до 7 числа следующего месяца и не реже 2 раз в месяц, и какие штрафы за нарушение и кто штрафует?
Пока до Нового года не выполняю. Штраф от 51 до 1700грн. Проверять имеют право Мин.труда и вроде бы ГНИ. Не думаю, что в декабре успеют всех наказать.
А я вчера ( 16 числа) начислила первую половину з/п ( аванс)


Теперь нужно делать 2 начисления в месяц? З/п и аванс?
Да, 2 раза в месяц!
Спасибо большое!
виплата: не рідше двох разів на місяць через проміжок часу, що не перевищує шістнадцяти календарних днів, та не пізніше семи днів після закінчення періоду, за який здійснюється виплата.
Re: Сроки выплаты зарплаты
Начисление за месяц (период), а выплаты 2 раза: аванс+зп не позднее 7 дня после окончания отчетного месяца.
Re: Сроки выплаты зарплаты
Я вперше заповнюю "Відомість нрахування з/п". Для мене є багато незрозумілих моментів. Підкажіть будь ласка чи є інструкція по її заповненню? Можливо, якісь роз'яснення? Буду дуже вдячна за будь-яку допомогу!
Лучше задавайте конкретные вопросы, так быстрее получите ответы :-)
Дякую, поки що на цю тему отримала відповіді. На наступний раз врахую smiling smiley
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00028400000000006