Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Перехід на крартальний звіт по ПДВ

Відправлено користувачем tavrosr 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Коли потрібно подавати "заяву про вибір квартального звітного (податкового) періоду" і якщо ми подаємо в електронному варіанті?
С декларацией за декабрь, т.е. в январе.
Простите, что вклиниваюсь, а проверки не будет в связи с таким желанием?


Розділ V. Податок на додану вартість
.................................................
Стаття 24. Звітні (податкові) періоди
24.1. Звітним (податковим) періодом є один календарний місяць з урахуванням таких особливостей:

а) якщо особа реєструється як платник податку з іншого дня, ніж перший день календарного місяця, першим звітним (податковим) періодом є період, який розпочинається від дня такої реєстрації та закінчується останнім днем першого повного календарного місяця;

б) якщо податкова реєстрація особи анулюється в інший день, ніж останній день календарного місяця, то останнім звітним (податковим періодом) є період, який розпочинається з першого дня такого місяця та закінчується днем такого анулювання.

похоже, что о квартальной отчности можно забыть
buh!, это из налогового кодекса цитата?
я уже запуталась, я подала заявление в январе на переход на квартальную отчетность и мне прислали квитанцию, что заявление принято, но в соответствии з НК отчет нужно подавать каждый месяц, то как нам быть...
Quote
MARINA_VLADI
buh!, это из налогового кодекса цитата?

из него
Quote
tavrosr
я уже запуталась, я подала заявление в январе на переход на квартальную отчетность и мне прислали квитанцию, что заявление принято, но в соответствии з НК отчет нужно подавать каждый месяц, то как нам быть...

вам лучше уточнить в своей налоговой, читала, что оставили на квартальной только единщиков ЮЛ на 2011, может еще кто-то входит в этот узкий список, но для обычных на общей все помесячно
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032399999999999